:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

20-letni bandyta Maciej P. aresztowany: pobił i okradł sam nie wie dlaczego…

Kradzieże i rozboje, letni bandyta Maciej aresztowany pobił okradł dlaczego… - zdjęcie, fotografia

Mokotowscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, Macieja P., który napadł, ukradł i pobił – sam nie wie dlaczego…

Do zdarzenia doszło około godziny 20:00 w pobliżu stacji metra. Jak wynika z relacji napadniętego mężczyzny po odprowadzeniu kolegi wracał do domu. Idąc chodnikiem zauważył siedzącego na murku młodego chłopaka. Po chwili osoba ta ruszyła za pokrzywdzonym i nagle bez jakiegokolwiek powodu kilkakrotnie uderzyła go pięścią w tył głowy.

Pokrzywdzony upadł na chodnik, a napastnik zaczął go kopać po całym ciele. 20-latek zabrał pokrzywdzonemu telefon i uciekł, a świadkowie zdarzenia powiadomili policję oraz pogotowie ratunkowe.

Dzięki wnikliwej analizie zebranych informacji oraz pracy operacyjnej policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ustalili dane personalne i zatrzymali osobę podejrzewaną o to przestępstwo.

Maciej P. usłyszał zarzut rozboju i został objęty policyjnym dozorem. Za ten czyn 20-latkowi może teraz grozić do 12 lat pozbawienia wolności. Na pytanie dlaczego to zrobił, odpowiedział, że nie wie…

Fot. Policja

 


20-letni bandyta Maciej P. aresztowany: pobił i okradł sam nie wie dlaczego… komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się