:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

8 września br. KORA na Polu Mokotowskim: muzyczne wspomnienie i łańcuch serc wokół dużego jeziorka

8 września br. KORA na Polu Mokotowskim: muzyczne wspomnienie i łańcuch serc wokół dużego jeziorka

Stowarzyszenie Tanecznym Krokiem organizuje 8 września br. na Polu Mokotowskim wydarzenie muzyczne, mające być wspomnieniem KORY dla wszystkich jej fanów.

Organizatorzy apelują: ustawmy się tego dnia w godzinach 14-15 wokół dużego jeziorka i wspomnijmy wspólnie nasza Idolkę. Już w tej chwili zgłosiło swój udział ok. 2 tys. osób, a ponad 14 tys. jest wydarzeniem zainteresowanych.

Stowarzyszenie „Tanecznym krokiem” pisze, że nie spodziewało się tak licznego odzewu na pomysł uczczenia twórczości tej wspanialej Kobiety. „Jesteśmy w szoku i totalnie nie przygotowani na taką skalę, ale wiecie co? Poradzimy sobie z tak liczną frekwencją! Musimy tylko ogarnąć to od strony technicznej, bo nie mamy sprzętu scenicznego ani takich nagłośnień. Ale pomysł już jest i ogromnie się cieszymy, że tyle osób chce zatańczyć z nami! Jesteście mega!” – czytamy w oświadczeniu Stowarzyszenia.

KORA przemówi do nas raz jeszcze w muzycznym wspomnieniu, które rozlegać sie będzie na całym Polu Mokotowskim 8 września br.
 

kora - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się