:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej Służewiec kolejny raz przeciw mieszkańcom osiedla

Spółdzielnia Mieszkaniowa Służewiec nie schodzi z afisza. Jej władze nieustająco „wycinają” jakiś numer mieszkańcom osiedla. Tym razem, jak informują mieszkańcy bloków przy ul. Bełdan, ma być zlikwidowany spółdzielczy parking przy tej właśnie ulicy.

„Sama likwidacja parkingu byłaby akceptowalna – pisze portal MJN – jeśli wiązałaby się z zapewnieniem mieszkańcom możliwości parkowania aut w garażu podziemnym nowej inwestycji. Problem w tym, że na razie spółdzielnia usiłuje wyrzucić mieszkańców ze społecznego parkingu przy Orzyckiej, żeby zrobić tam miejsca dla mieszkańców z Bełdan... A parking ma iść pod likwidację, żeby zrobić miejsce dla nowego miejskiego bazarko-parkingu. Poplątane?

To prawda, ale głównym motywem przewodnim sytuacji na Służewcu jest chciwość władz spółdzielni, brak konsultacji z mieszkańcami i niezrozumiałe wsparcie władz Mokotowa dla planów Prezes Marii Gołębiowskiej. Grunty blisko centrum biznesowego, czyli Mordoru są bardzo cenne...”

List mieszkańców ulicy Bełdan publikujemy pod zdjęciem głównym.

 


administracja spółdzielni mieszkaniowej służewiec kolejny raz przeciw mieszkańcom osiedla - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się