:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Aktorzy grający w filmach kryminalnych zachęcają młodzież do wstępowania w szeregi policji

Aktorzy grający w filmach kryminalnych zachęcają młodzież do wstępowania w szeregi policji

Na terenie garnizonu stołecznego trwa akcja skierowana do uczniów klas maturalnych mająca na celu zachęcenie młodych ludzi do wstępowania w szeregi Policji. Kolejną jej odsłoną są krótkie filmy z udziałem aktorów znanych między innymi z filmów kryminalnych.

Młodzież do podjęcia służby w stołecznej Policji zachęcają: Olga Bołądź, Piotr Stramowski i reżyser Patryk Vega. Wcześniej Wydział Komunikacji Społecznej KSP we współpracy z Sekcją Doboru Wydziału Kadr przygotował folder promujący pracę w Policji, który jest rozdawany zainteresowanym uczniom przez czynnych policjantów i policjantki podczas spotkań w szkołach. Znalazły się w nim najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w Policji. W publikacji zostały zawarte także informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. W Komendzie Stołecznej Policji powstał również film promujący służbę w Policji.

Chętna do pracy w policji młodzież z Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa wszelkich niezbędnych informacji może zasięgnąć w komendzie przy ul. Malczewskiego 3/5/7.

 


aktorzy grający w filmach kryminalnych zachęcają młodzież do wstępowania w szeregi policji - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się