:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Aleja Polski Walczącej, czyli Czerniakowska-bis wyłania się z ziemi, chwastów i błota

Nie jesteśmy za tą nazwą. Dość bowiem mamy martyrologii na co dzień. Chcieliśmy albo po prostu Nową Czerniakowską, albo aleję Staszka Wielanka. Przeważył znowu kult wojenny, i trudno. Nowa arteria jednak powstaje, i to z każdym dniem ją bardziej widać.

Aleja Polski Walczącej, czyli Czerniakowska-bis wyłania się z ziemi, chwastów i błota. Stan zaawansowania prac Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych ocenia na ponad 60 proc., czyli zgodne z planem. W maju powinno się udać przełożyć ruch na nową jezdnię południową (i zamknięcie północnej).

- Obecnie prace budowlane odbywają się głównie na odcinku od Planowanej Melomanów do ul. Wolickiej. To m.in.: osuszanie podłoża gruntowego, wykonywanie robót ziemnych i kolejnych warstw konstrukcji nawierzchni, prace brukarskie, budowa odwodnienia i sieci elektrycznej, budowa magistrali wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, prace związane z obniżaniem zwierciadła wód gruntowych - informuje ZMID.

Fot. ZMID


aleja polski walczącej, czyli czerniakowska-bis wyłania się z ziemi, chwastów i błota - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się