:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Antoni Królikowski – najmłodszy w rankingu 50. najpopularniejszych sadybian

Antoni Królikowski – najmłodszy w rankingu 50. najpopularniejszych sadybian

Jak co roku, serwis Sadyba24.pl ogłasza w czerwcu ranking najpopularniejszych mieszkańców Sadyby na podstawie liczby wyszukiwań w przeglądarce Google. W zeszłym roku na 12. pozycji uplasował się Antoni Królikowski.

Całość informacji o rankingu znajdziecie oczywiście na portalu Sadyba24.pl. Naszych młodych odbiorców zainteresował przede wszystkim Antoni Królikowski. Jak piszą organizatorzy konkursu, jest on nową twarzą w rankingu i to od razu na 12. pozycji.

Aktor znany jest głównie z seriali telewizyjnych, ma w dorobku również role w filmach kinowych: Karbala (2015) i Bodo (2016). Ostatnio uczestniczył jako wolontariusz w grze miejskiej z okazji festiwalu Otwarte Ogrody Sadyba 2017. W maju Królikowskiego szukało w sieci aż 5400 osób.

Królikowski rozbudza wyobraźnię zwłaszcza młodego pokolenia, i to damskiego głównie. Jeszcze kilka miesięcy temu – jak podaje portal kozaczek.pl – na imprezach pojawiał się w towarzystwie ślicznej Kasi Sawczuk. Para ostatecznie się rozstała, Katarzynę widuje się ostatnio często u boku Patryka Pniewskiego.

Tymczasem Antek... Na ostatniej gali Telekamer pojawił się w towarzystwie młodziutkiej i pięknej Julii Wieniawy – początkującej aktorki próbującej swych sił w muzyce. Para wygłupiała się, razem pozując do zdjęć przed fotoreporterami.

I chyba Julia wytrwała przy Antku-Sadybianinie roku 2017, bo widziano ich niedawno na pokazie nowej kolekcji projektanta mody Mariusza Przybylskiego.

Fot. przeAmbitni.pl

antoni królikowski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się