:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Będzie IN VITRO na Mokotowie na Rakowieckiej 36? Kto to będzie robił? INVIMED-T.

Będzie IN VITRO na Mokotowie na Rakowieckiej 36? Kto to będzie robił? INVIMED-T.

Najprawdopodobniej – tak. Invimed-T zgłosił się bowiem do konkursu ofert, który rozstrzyga teraz ratusz. I ma bardzo poważne szanse.

W piątek, 6 października br., w Urzędzie Miasta zostały otwarte koperty w konkursie ofert na wybór realizatorów programu zdrowotnego dotyczącego operacji sztucznego zapłodnienia metodą in vitro.

Miejski konkurs ofert na realizację programu polityki zdrowotnej nosi nazwę „Stołeczna kampania na rzecz wspierania osób dotkniętych niepłodnością z wykorzystaniem metod zapłodnienia pozaustrojowego w latach 2017 – 2019”. Rada Warszawy przyjęła program w czerwcu 2017 r., będzie on funkcjonował w latach 2017–19.

Do konkursu mogły zgłosić się kliniki z Warszawy, które mają pozwolenie ministra zdrowia na prowadzenie ośrodka medycznie wspomaganej prokreacji, mają odpowiednią kadrę i aparaturę medyczną oraz co najmniej pięcioletnie doświadczenie w stosowaniu metody in vitro.

Komisja konkursowa do realizacji programu może wybrać od 1 do 6 ofert. Większa liczba klinik wpłynie na krótszy czas oczekiwania przez pacjentkę na przyjęcie i realizacje procedury oraz na możliwość wyboru pomiędzy klinikami.

Z Mokotowa zgłosiła się spółka medyczna Invimed-T, która ma wieloletnie doświadczenie w tym względzie. Czy zostanie wyznaczona? Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 października br. Wtedy zobaczymy…

 


in vitro - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się