:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Biegała nago po Puławskiej, rozrzucała wokół swoje rzeczy, rzucała kamieniami w okna…

Biegała nago po Puławskiej, rozrzucała wokół swoje rzeczy, rzucała kamieniami w okna…

Taki meldunek otrzymała Straż Miejska: naga kobieta biega przed jedną z posesji na Puławskiej, rozrzuca swoje rzeczy, rzuca kamieniami w okna…

Strażnicy podjęli interwencję, przyjechali na miejsce zgłoszenia i rzeczywiście stwierdzili: kobieta była naga, na podwórku posesji znajdowały się rozrzucone jej rzeczy osobiste (m.in. portfel, okulary, koc). Zgłosił się też poszkodowany, któremu zniszczyła warte ponad 1 tys. złotych okulary. Świadkowie zdarzenia zgodnie stwierdzili, że rzucała też kamieniami w okna, wykrzykiwała niezrozumiałe wyrazy.

Została oczywiście zatrzymana i… ubrana, a dalsze czynności wyjaśniające i śledcze przejęła od strażników miejskich mokotowska policja, która dość szybko ustaliła, że naga kobieta jest poszukiwana jako zaginiona, tyle że w jednym z sąsiednich krajów… Odnalazła się tymczasem na Mokotowie.

 


Biegała nago po Puławskiej, rozrzucała wokół swoje rzeczy, rzucała kamieniami w okna… komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się