:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Budżet Partycypacyjny 2019 poddany pod obywatelską dyskusję. Weź udział, nie narzekaj potem!

Odbędzie się 12 spotkań w różnych rejonach Mokotowa na temat: Budżet Partycypacyjny 2019. Zakończyło się zgłaszanie projektów, więc czas na obywatelska dyskusję.

Pomysłów do dyskusji jest 260. Ich opisy znajdują się na stronie internetowej

https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekty 

Żeby poznać te mokotowskie, trzeba wybrać zakładkę Mokotów. A tam można je komentować na odpowiednim forum, a nawet przekazać uwagi bezpośrednio autorom.

Na 12 wspomnianych spotkaniach, których grafik zamieszczamy pod głównym zdjęciem, obecni będą autorzy projektów oraz przedstawiciele Urzędu Dzielnicy, którym będzie można zadać pytania, zgłosić uwagi, wyrazić swoje poparcie lub sprzeciw. Na podstawie zgłoszonych uwag, autorzy pomysłów, będą mogli dokonać zmian w swoich propozycjach.

 


budżet partycypacyjny 2019 - komentarze opinie

  • gość 2018-03-09 13:58:34

    Budżet Partycypacyjny to dobra inicjatywa dla młodych ludzi w młodych osiedlach. Natomiast jest to zupełnie nieznane pojęcie w starych osiedlach, gdzie mieszkają starzy ludzie. Starsi nie są internetowi, nie mają siły chodzić gdzieś głosować i osiedla liczące 70 lat, budowane po wojnie - NIC NIE MAJĄ Z TEGO BUDŻETU. Czasem jakaś zwariowana stara panienka złoży wniosek o kilka drzewek i koniec. Potrzebna jest OCENA KILKULETNIA TEGO przedsięwzięcia i DOKONANA PRZEZ FACHOWCÓW z dzielnicy i zweryfikowanie tego. Bo w jednych osiedlach ciągle coś przybywa, a w innych zupełnie nic. I wynika to właśnie ze starzejącego się społeczeństwa, któremu trzeba pomóc, a nie ciągle pomijać. Zweryfikujcie to.

Dodajesz jako: Zaloguj się