:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C mgiełka

Charlie odnaleziony! Papuga Oksany Volskiej na powrót w bezpiecznym domu

Szukali tej papugi wszyscy, nie tylko miłośnicy ptaków. Kogo ożywił wpis pani Oksany na Facebooku i liczne udostepnienia, ten rozglądał się wokół ponad swoją głową i wypatrywał Charliego.

Charlie odnalazł się wczoraj ok. godziny 20. Właścicielkę zawiadomiła jedna z mieszkanek domu przy ul. Bernardyńskiej. Papuga siedziała na dachu. Pani Oksana natychmiast tam pojechała. Tym razem nie miała trudności z wejściem na klatkę i na najwyższe piętro, a potem po drabince na sam szczyt budynku.

Charlie jakby na nią czekał. Chyba już miał dość samotnej wyprawy, bo – jak relacjonuje jego opiekunka – ona czołgała się do niego, a on do niej. Nie miał już żadnej ochoty ucieczki. Wreszcie dotarli do siebie i… mocno się przytulili. Charliemu łomotało serduszko, ale był szczęśliwy. Pani Oksana też.

Kiedy dotarli z powrotem do domu, Charlie dostał porządną kolację i poszedł spać. A pani Oksana mogła powiadomić wszystkich zainteresowanych, że jej drugie dziecko wróciło do domu.

W poszukiwaniu papugi brało udział wiele osób wyposażonych w lornetki, a nawet megafony do nawoływania ptaka. No i udało się. Charlie pewno długo nie zaryzykuje kolejnej wyprawy. Jeśli w ogóle…

Na zdjęciach:

Charlie i Pani Oksana

Fot. Facebook/Oksana Volska

Charlie odnaleziony! Papuga Oksany Volskiej na powrót w bezpiecznym domu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zwierzęta, - więcej informacji