:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Córka Kornelii Wróblewskiej i... Jarosława Kaczyńskiego na posiedzeniu Sejmu

Córka Kornelii Wróblewskiej i... Jarosława Kaczyńskiego na posiedzeniu Sejmu

To było – obok rekonstrukcji rządu – kolejne poważne wydarzenie dzisiejszego dnia. Na posiedzeniu Sejmu pojawiła się posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska z córką… Jarosława Kaczyńskiego, zawiniętą w chustę.

Tak, tak… Antonina Maria Kaczyńska to córka Jarosława Kaczyńskiego, tyle że nie prezesa PiS, jak wiadomo, starego zatwardziałego kawalera, ale prawnika, który nosi to samo imię i nazwisko, lecz z tym pierwszym nie ma nic wspólnego. Swą przyszłą żonę poznał w trakcie kampanii wyborczej do Sejmu, w której brał udział jako jej doradca.

Zdjęcie zamieściła na Twitterze posłanka Joanna Scheuring-Wielgus. Warto dodać – patrząc na nie – że tzw. chustowanie, czyli noszenie dzieci we wszelkiego rodzaju płachtach materiału po to, aby je móc łatwo przenosić, albo na polu zawiesić na drzewie, jak w hamaku, znany jest w Polsce od bardzo dawna.

Posłanka poinformowała, że ma zamiar korzystać z tej formy „transportu”, ponieważ jest osobą aktywną, nie ma zamiaru siedzieć w domu, a córka jest spokojna. W biurze poselskim ma już przewijak, a na Sali plenarnej – jak zajdzie taka potrzeba – będzie karmić piersią.

A co to ma wspólnego z Mokotowem? Podobno obie – matkę i córkę – można zobaczyć na spacerach w parku Arkadia.

Fot. Twitter

 

 


kornelii wróblewskiej i... jarosława kaczyńskiego - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się