:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Czy Dorocie R. i jej mężowi Emilowi S. grozi 8 lat więzienia za składanie fałszywych zeznań?

Czy Dorocie R. i jej mężowi Emilowi S. grozi 8 lat więzienia za składanie fałszywych zeznań?

Są podobno dwa dowody na to, że tak było. Jak donosi portal WwP, jednym z nich jest logowanie się telefonu Doroty R. w miejscu, w którym miało dojść do spotkania uczestników planu. Drugi dowód to zdjęcia z tego spotkania zrobione podobno przez jednego z fanów piosenkarki. Jego autentyczność została potwierdzona.

Emil S. przekonywał prokuraturę, że piosenkarka o niczym nie wiedziała i to on „dowodził” całą akcją – donosi WwP. Wszystko zaczęło się od rozstania piosenkarki z Emilem H. z powodu nadużywania przez niego alkoholu i nie tylko. W odpowiedzi Emil H. wytoczył jej szereg procesów, w tym o naruszenie nietykalności cielesnej oraz o zwrot pierścionka zaręczynowego. Tę ostatnią sprawę już wygrał.

W konflikt miał wejść także Emil S., obecny mąż kobiety. Z ustaleń prokuratury wynika, że 3 grudnia 2016 r. spotkał się w hotelu Marriott z Jerzym Ch., Markiem W. i Jackiem M. Mężczyźni mieli przekonać Emila H., aby ten odstąpił od występowania przeciw Dorocie R. i wycofał pozwy przeciwko niej.

Ci mieli odwiedzić Emila H. w jego biurze i zmusić go do podpisania oświadczenia kończącego sprawę. Ten jednak wezwał policję, która zatrzymała mężczyzn.

To jednak nie koniec, bo okazało się, że mężczyźni mieli przekonywać Emila S, czyli zleceniodawcę, iż w czynność ugody zaangażowani są byli i obecni funkcjonariusze ABW i CBŚP, co było oszustwem.

Źródło: warszawawpigulce.pl

Fot. youtube

 


dorocie r. - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się