:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Dachowanie na skrzyżowaniu ulicy Kaczmarskiego z aleją Lotników

Dachowanie na skrzyżowaniu ulicy Kaczmarskiego z aleją Lotników

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Kaczmarskiego z aleją Lotników. Po zderzeniu dwóch aut jedno z nich dachowało. Przybyła na miejsce straż pożarna miała co robić…

Strażacy zastali na miejscu zdarzenia dwa rozbite pojazdy na środku skrzyżowania. Jeden z samochodów leżał na dachu. Był w nim zakleszczony przytomny kierowca uskarżający się na ból w okolicach odcinka szyjnego kręgosłupa. Poszkodowanemu założono kołnierz ortopedyczny oraz udzielono wsparcia psychicznego. Drugi samochód stał na kołach, kierowała nim kobieta, która opuściła pojazd o własnych siłach przed przybyciem zastępów PSP, bez widocznych obrażeń.

Ekipy strażackie zajęły się równocześnie zabezpieczeniem miejsca zdarzenia przed niespodziewanym wybuchem: odłączono akumulatory oraz zbierano wyciekłe płyny eksploatacyjne. Poszkodowanego kierowcę przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Działania trwały około dwóch godzin, a udział w nich wzięło 9 strażaków.

Fot. PSP

 

na skrzyżowaniu ulicy kaczmarskiego z aleją lotników - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się