:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Dawid Kwiatkowski pojawił się pod „Stodołą” w swoim nowym Porsche Panamera i... coś z tego wynika?

Podobno Dawid Kwiatkowski pojawił się pod "Stodołą" w swoim nowym Porsche Panamera na ul. Batorego? Widziano go tam niedawno…

Kierownictwo klubu nic nie wie o wizycie Dawida w ich progach. Nie wie albo nie chce powiedzieć. Przecież ponad rok temu właśnie tutaj odbył się jego koncert promujący trzeci wydany przez niego album płytowy. Był szał, były gratulacje za wcześniejsze płyty złote i platynowe.

Domyślamy się, że – być może – omawiał w „Stodole” swój kolejny występ, który będzie podsumowaniem tras koncertowych, jakie odbył w tym roku po udanej promocji.

Ale oczywiście oprócz rzeczywistych powodów obecności Dawida przed studenckim klubem na ul. Batorego zainteresowanie budził też jego nowy samochód „Porsche Panamera” wart około 250 tys. złotych. To kolejny – po kupnie apartamentu za pół miliona złotych – wydatek młodego piosenkarza. Ma jednak od trzech lat znakomitą passę. Odbył dwie męczące, ale udane trasy koncertowe. Dał ponad 50 występów. Bilety na nie wyprzedawały się co do jednego. Ostatnio zaś podbił swoją popularność jurorowaniem w "Voice Kids".

A jeśli chodzi o samochód, to – wzorem Dody – zamiast tablicy rejestracyjnej z numerkami ma po prostu napis: KWIAT. Dlaczego „kwiat”? Przecież wiadomo… (pk)

Fot. Stodoła, youtube, facebook

 


dawid kwiatkowski pojawił się pod „stodołą” w swoim nowym porsche panamera - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się