:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Dlaczego piosenkarka Reni Jusis uciekła z Mokotowa?

Dlaczego piosenkarka Reni Jusis uciekła z Mokotowa?

Chciała tu mieszkać, kochała Mokotów, a jednak po czterech latach mieszkania w naszej dzielnicy uciekła. Dlaczego?

Najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie dlaczego tu się sprowadziła, po przebywaniu w Śródmieściu i na Powiślu, gdzie w gruncie rzeczy bardzo jej się podobało. Odpowiedź była prosta: Mokotów jest spokojnym miejscem do życia. Miał być jej twierdzą, w której zazna spokoju od nerwówki codziennej egzystencji, a jej świeżo założona rodzina znajdzie tu przystań wolną od wielkiego miasta. I - powiedzmy sobie szczerze - Mokotów takie wrażenie stwarzał. A dziś?

Kilka lat temu - jak twierdzi - to miejsce nadawało się jeszcze do normalnego bytu. Teraz już nie. Na ulicach jest coraz więcej ludzi i samochodów, krzykliwość wielkiego miasta staje się nie do zniesienia. I nie do zniesienia - dla Reni Jusis - stało się życie tutaj.

Uciekła więc do Trójmiasta, gdzie znajduje spokój, o jakim na Mokotowie i w Warszawie mogła pomarzyć. Ale… wraca. I to najczęściej w letnie miesiące, kiedy - jak mówi - i stolica, i Mokotów, stają się takie, jak z filmów z lat 70. - słoneczne i puste.

Fot. alchetron.com

 


Dlaczego piosenkarka Reni Jusis uciekła z Mokotowa? komentarze opinie

  • Grzesiek Romański - niezalogowany 2017-11-08 16:40:33

    W Sopocie strasznie głośno szumi morze. Może wrociłaby do Konina?

  • gość 2017-11-08 23:04:41

    zróbcie coś kurwa tym wiaduktem na mordorze bo kurwica ludzi strzeli i zrobią tu rozpierduchę

  • Gość - niezalogowany 2018-05-08 03:58:51

    Jak to się mówi - "nigdzie" nie była, "nic" nie widziała. Na Mokotowie są takie miejsca, gdzie się świetnie mieszka, więc się stąd nie wynosimy, żeby ktoś mógł podkupić. Za żadne pieniądze :)

Dodajesz jako: Zaloguj się