:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe, przelotne opady deszczu

Dlaczego Zenek Martyniuk kupuje ubrania w Galerii Mokotów i nie oszczędza na nich?

Zenek Martyniuk, lider zespołu disco polo „Akcent”, nie ukrywa, że lubi się dobrze ubrać. A najlepiej robi mu się zakupy odzieżowe w Galerii Mokotów, gdzie jest może i drogo, ale za to spory wybór światowych marek.

W rozmowach z dziennikarzami nie ukrywa, że zmienił styl. W latach 90. był on bardziej jarmarczny, ale – jak mówi – wtedy wszyscy przechodziliśmy dopiero metamorfozę. Inspirował się wówczas kreacjami zagranicznych gwiazd muzyki dance. Dziś stara się wypracować swój własny styl. Ile to kosztuje?

- Zapewne kilkanaście procent z gaży za koncert. Lubię wyglądać elegancko na scenie, mój image sceniczny jest ważny – powiedział Faktowi24.pl.

I faktycznie, jego fani dostrzegają zdecydowaną zmianę w kierunku ubiorów szykownych, ale w dobrym tonie.

W Galerii Mokotów obserwował go reporter portalu Fakty24.pl. I tak to opisał: Swe kroki skierował do butiku Versace. I mimo że ceny są tam zawrotne, a marynarka potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych, Zenek zupełnie się tym nie przejmował. Gdy przyszedł moment zapłaty, wokalista wyciągnął naprawdę pokaźny plik stuzłotówek i bez mrugnięcia okiem uregulował rachunek”.

Niedawno skończył 48 lat, od 28 lat ma tę samą żonę i 28-letniego syna, który – jak świadczą daty jego urodzin (1 sierpnia 1989 r.) i ślubu rodziców (4 lutego 1989 r.) – został poczęty na trzy miesiące przed uroczystością weselną. Jest zaręczony z Faustyną z Sierpca, studentką prawa. Sam skończył Szkołę Morską w Gdyni, a mieszka w Białymstoku z ukochaną, w mieszkaniu, które dostał od rodziców w nagrodę za ukończone studia. W Galerii Mokotów nie bywa…

Na zdjęciach:

  1. On sam – elegancki mężczyzna z Marylą Rodowicz
  2. Ze ślubu
  3. Daniel i Faustyna

Fot. youtube.com, Instagram, arch. prywatne

 

 


dlaczego zenek martyniuk kupuje ubrania w galerii mokotów i nie oszczędza na nich? - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się