:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Dobry interes: sprzedał kokainę za 25 tys. zł, w mieszkaniu miał 43 tys. zł, teraz posiedzi 10 lat.

Do 10 lat więzienia grozi Rafałowi T., który sprzedał kokainę wartą około 25 tys. zł. Mariuszowi K., nad którym ciąży taka sama groźba kary za posiadanie narkotyków. Mokotowscy policjanci zatrzymali ich chwilę po transakcji. Nielegalne środki trafiły do depozytu wraz z gotówką w kwocie 43 tys. zł.

W sobotę, kilka minut po północy, mokotowscy kryminalni podjechali do osobowej hondy, która zatrzymała się na jednej z ulic warszawskiego Bemowa. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierowca samochodu będzie chciał kupić narkotyki od Rafała T., wobec którego istniało podejrzenie handlu środkami psychoaktywnymi.

Kiedy policjanci podeszli do auta, na miejscu pasażera siedział 37-latek, trzymający w ręku gotówkę, a za kierownicą o 10 lat młodszy Mariusz K., próbujący nerwowo ukryć woreczki z białym proszkiem. Mężczyźni byli bardzo zaskoczeni widokiem policyjnych odznak.

W trakcie przeszukania samochodu oraz mieszkań podejrzanych funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 gram kokainy i gotówkę w kwocie 43 tys. zł.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Rafał T. usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu środków odurzających. Mariusz K. natomiast zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków w warunkach recydywy.

Na wniosek policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował wobec nich 3 miesięczne areszty. Obu mężczyznom grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

 

 

dobry interes: sprzedał kokainę za 25 tys. zł, w mieszkaniu miał 43 tys. zł, teraz posiedzi 10 lat. - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Narkotyki, - więcej informacji