:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Doda – jak sama donosi – wzięła 14 kwietnia br. ślub z producentem filmowym Emilem Stępniem

Nikt się tego nie spodziewał. Bohaterka „mafijnego skandalu”, po cichu, bez blasku fleszy i towarzystwa mediów, czyli Doda – jak sama donosi – wzięła 14 kwietnia br. ślub z producentem filmowym Emilem Stępniem.

„Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. – Tak pisze do swoich fanów na Instagramie. – Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!! KOCHAM GO!”

Jej mężem został Emil Stępień, do tej pory występujący jako przyjaciel wokalistki, znany w branży producent filmowy. Publikując swoje zdjęcia ze ślubu, zaprzeczyła poprzednim swoim zapewnieniom, że nie szuka miłości, że już nigdy etc. A tu… do grobowej deski (?).

Fot. Instagram/dodaqueen

Czytaj też:

https://imokotow.pl/artykul/dlaczego-doda-systematycznie/267427

https://imokotow.pl/artykul/piosenkarka-dorota-r/313538

https://imokotow.pl/artykul/doda-dorota-rabczewska/319506

 

 


doda - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się