:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Doda: Jej Fundacja „Bumerang. Dobro Wraca” została zarejestrowana. Start niedługo...

Po informacji o ślubie w Hiszpanii z producentem filmowym Emilem Stępniem przeczytaliśmy na Instagramie kolejną rewelację: Doda założyła Fundację „Bumerang. Dobro Wraca”.

Napisała tak: „Kochani! Ruszam z fundacją, która będzie niosła prawną pomoc kobietom, na których mszczą się ich partnerzy”. A w programie „Gwiazdy Cejrowskiego” opowiedziała o tym, czym dokładnie będzie zajmować się jej fundacja:

- Ja nie patrzę, ilu osobom nie pomogę ze względu na ich ilość, tylko patrzę, ilu osobom uda mi się pomóc. Będziemy się zajmować pomocą prawną, bo to kuleje. W momencie, kiedy mężczyzna ma lepsze znajomości na policji czy w prokuraturze, w tym momencie taka kobieta nie ma prawa głosu. (...) psychologiczne wsparcie też jak najbardziej i finansowe. Zaczynamy za miesiąc. Teraz zbieramy całą ekipę – mówiła pod koniec lutego tego roku.

Postanowiliśmy sprawdzić na jakim etapie jest Fundacja. Doniesienia plotkarskich portali to bowiem jedno, a drugie – oficjalna ścieżka rejestracji, czyli postępowanie sądowe w KRS. W warszawskim KRS - według otrzymanej tam informacji - ani śladu po fundacji. Myślimy więc sobie, że może Doda zbiera dopiero ekipę, jak sama mówi. Z ciekawością zaglądamy  na Facebook, gdzie jest założony profil Fundacji, ale… poza jej celami, które znamy, nic więcej nie ma. No i wreszcie jest... KRS w Ciechanowie. Niedowiarkom podajemy nr rejestrowy: 0000700401. Adres mailowy: ekrs.ms.gov.pl. Sprawdźcie i sami się przekonajcie. Nie jest to żaden humbug ani blef medialny. Fundacja została zarejestrowana już w październiku 2017 r. A prezesem Zarządu jest Dorota Rabczewska.

Sprzyjamy Pani Dorocie, bo jest mieszkanką naszej dzielnicy i, pomijając szumy medialne, doświadczyła w swym życiu wiele złego. Czy DOBRO do niej teraz wraca, wraz ze ślubem z Emilem Stępniem, którego nazwisko właśnie przybrała, planując, że niebawem jej 90-letnia babcia doczeka się prawnuka?

Niech wróci. Dla wielu z nas jest kolorowym ptakiem, który ubarwia nam życie… A my - jako portal imokotow.pl - deklarujemy chęć udziału w tym dobrym przedsięwzięciu. Pani Doroto, jesteśmy z Pani Fundacją!

Fot. Instagram, Facebook

 

 

 

 

 


„bumerang. dobro wraca” - komentarze opinie

  • Gościówa - niezalogowany 2018-05-13 11:16:45

    3% zebranych pieniędzy idzie na pensje pracownicze WOŚP, 75% zebranych pieniędzy idzie na pensje pracownicze i... nie tylko, na fundację TVN, ciekawe ILE pieniędzy będzie NIE WYDANE na dzieci w jej fundacji ? 98% ? Dla mnie to jest złodziejski sposób zarobkowania :(

  • renata - niezalogowany 2018-05-18 17:53:50

    ten pasożyt chce 10% zgarnąć od darowizn , ona pokrzywdzona , głupszych od siebie w rodzinie niech szuka , liczy że pani sędzia będzie feministka i uniknie skazania

Dodajesz jako: Zaloguj się