:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Doda, którą generalnie mokotowianie lubią, bo jest od nas – przeżywa załamanie i ma problemy

Doda, którą generalnie mokotowianie lubią, bo jest od nas – przeżywa załamanie i ma problemy

Nasza współmieszkanka, Doda (Dorota Rabczewska), poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że musi na chwilę zniknąć z życia publicznego. Jest bowiem załamana po śmierci babci i ma problemy zdrowotne.

Ze swą babcią Dorota była niezwykle silnie związana. To Jej w jakimś sensie zawdzięcza swoją karierę, do której seniorka rodu ją zachęcała od małego.

– Babcia przed śmiercią powiedziała mi, żebym nie przestawała śpiewać, jak odejdzie… Wypełniam Jej wolę z trudem. Oby ten weekend koncertowy był dla mnie rodzajem terapii, w której na chwilę oderwę się od żalu. Oby nie był smutnym obowiązkiem – mówiła tuż po odejściu babci.

Niestety, do smutku i załamania dołączyły problemy zdrowotne. Z trasy koncertowej zrezygnowała, tłumacząc swoim wielbicielom, że głos odmawia jej posłuszeństwa, a emocje biorą górę nad możliwościami.

Miejmy nadzieję, że już niedługo nasza mokotowska ulubienica wróci do formy, zwłaszcza że jak ćwierkają wróbelki na wierzbach spodziewa się dziecka.

Fot. youtube

 


doda - komentarze opinie

  • Grzegorz Mika - niezalogowany 2018-06-25 15:11:16

    Jako mieszkaniec Mokotowa pytam, jaki związek ma stan psychiczny pani Dody z Mokotowem, jaki jest związek między Mokotowem a karierą pani Dody i czy fakt mieszkania na Mokotowie jest jakimkolwiek powodem dla powstania tego artykułu? Równie dobrze mogłaby się poczuć źle na Woli lub Ursusie.

  • Gościówa - niezalogowany 2018-06-25 21:49:42

    Panie Grzegorzu- w punkt :) Ja nigdy nie widziałam w Dodzie talentu- tylko butę :( Wątpię, żeby mieszkańcy Mokotowa ją szczerze lubili. Raczej są uprzejmi, bo nie chcą od niej dostać "z liścia".

Dodajesz jako: Zaloguj się