:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Dwaj pedofile grasują po Polu Mokotowskim, obnażając się w pobliżu placu zabaw

Dwaj pedofile grasują po Polu Mokotowskim, obnażając się w pobliżu placu zabaw

Jak donosi portal Warszawa w pigułce, dwaj pedofile grasują po Polu Mokotowskim, obnażając się w pobliżu placu zabaw, czego świadkiem była Czytelniczka.

Fakt ten potwierdza film, który – jak czytamy – nadszedł na skrzynkę redakcyjną, ale z oczywistych względów jest nie do pokazania.

„Chciałam ostrzec wszystkich spacerowiczów w Parku Pole Mokotowskie - w pobliżu placu zabaw dla dzieci (od ul. Waryńskiego/Kaczyńskiego) 2 mężczyzn obnażało się!!!” – pisze Ewa, Czytelniczka WwP.

„Pierwszy został nagrany – łysy ok 30 lat, ok 170cm krępej budowy ciała, ubrany w ciemno dżinsowe shorty i czarną bluzę sportową z 3 białymi paskami na zewnętrznej części rękawów.

Po ok. 20 minutach w pobliżu pojawił się kolejny zboczeniec, ok 185 cm, szczupłej budowy ciała, również ok. 30-35 lat, ciemnoblond granatowa koszulka i krótkie granatowe shorty sportowe.

Godziny popołudniowe (17:30-18:00). Sprawy zgłoszone na straż miejska. Nagranie pierwszego zboczeńca mogę udostępnić w każdej chwili, niestety, nie widać twarzy - bałam się podejść bliżej. Drugi został spłoszon,y jak tylko usłyszał o telefonie na straż miejską i uciekł w stronę przystanku autobusowego przy al. Jerozolimskich, w stronę centrum” – ostrzega Pani Ewa.

My przyłączamy się do tego ostrzeżenia, publikując ów list wraz z informacją, że straż miejska i policja nasilą kontrolę tamtego rejonu, ale też konieczna jest wzmożona uwaga rodziców.

Fot. um.warszawa.pl


dwaj pedofile grasują po polu mokotowskim, obnażając się w pobliżu placu zabaw - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 19:19:53

    Poczytajcie sobie co to jest pedofil.

Dodajesz jako: Zaloguj się