:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Fantastyczny kierowca taksówki… dla złodziei: podwiózł włamywacza i pomógł mu okraść mieszkanie!

Fantastyczny kierowca taksówki… dla złodziei: podwiózł włamywacza i pomógł mu okraść mieszkanie!

Tego jeszcze nie było. Kierowca taksówki podwiózł złodzieja na miejsce włamania i pomógł mu okraść mieszkanie.

Nie było by nic dziwnego w zwykłej usłudze przewozowej, jaką świadczył 22-letni Maciej T., gdyby nie fakt, że poszedł ze swoim starszym imiennikiem (Maciejem M.) na miejsce włamania i pomagał mu wynosić kradzione rzeczy, wiedząc, że ten wcześniej wyłamał drzwi do cudzego mieszkania.

Obu włamywaczom przeszkodzili niespodziewanie mokotowscy wywiadowcy, którzy zostali zawiadomieni przez właścicielkę mieszkania, a jednocześnie znajomą głównego podejrzanego. Funkcjonariusze zatrzymali obu mężczyzn, chociaż włamywacz (36 l.), mający półtora promila alkoholu w organizmie, bardzo niechętnie chciał się rozstać z rzeczami, które zabrał, a swoje niezadowolenie wyraził w obelżywych słowach kierowanych wobec funkcjonariuszy.

Podejrzani trafili do policyjnego aresztu, a odzyskane przedmioty do właścicielki. Maciej M. stanął pod zarzutem kradzieży z włamaniem i znieważenie funkcjonariusza publicznego, natomiast Maciej T. odpowie tylko za kradzież z włamaniem. W obu przypadkach, w zależności od decyzji sądu, panowie mogą spędzić w więzieniu nawet po 10 lat.

 

kierowca taksówki - komentarze opinie

 • Funkcjonariusz KRP1 - niezalogowany 2018-03-12 20:58:28

  Marcin T. Nie jest taksówkarzem !!! TYLKO NIE LEGALNYM PRZEWOŹNIKIEM W FIRMIE U..

 • Gość - niezalogowany 2018-03-12 20:59:04

  Piszecie że kierowca taksówki więc może podacie z jakiej był korporacji bo zaraz się okaże że to uberowiec który z taksówką nie ma nic wspólnego

 • Gość - niezalogowany 2018-03-12 21:36:06

  TO NIE BYŁ TAKSÓWKARZ TYLKO NIELEGALNY PRZEWOŹNIK!!! Skąd wam się wzięło, ze to taksówkarz niby?!!

 • Gość - niezalogowany 2018-03-12 21:39:57

  Poprawcie artykuł, bo ten włamywacz nie był taksówkarzem! Taksówkarz jest to osoba ze zdanym egzaminem, oznaczonym w barwy Warszawy autem i kogutem z napisem Taxi na dachu a to był zwykły przewóz osób, facet nielegalnie przewożący ludzi bez egzaminu i działalności nieoznakowanym prywatnym autem!

 • Travis Łódź - niezalogowany 2018-03-13 00:09:34

  Pisząc taksówkarz, robicie z nas złodziei. Moze, czas najwyższy zacząć odróżniać przewóz osób od taksówkarzy. Chyba, ze jesteście tak tepi, że nie potraficie tego zrobić ! Wiec, tepaki przewóz osób to nie taksówka. Taksówka jest oznakowana, staje na postoju, kierowca posiada badania lekarskie, psychotesty czego tu jak widać zabrakło, posiada licencje na przewóz osob, potrafi udzielić pierwszej pomocy w razie zagrożenia zycia. Pozdrawiam autora bez badań, bo nie wymagaja.

 • Wojas - niezalogowany 2018-03-13 05:27:24

  A w tytule nadal kierowca taksówki. Czy firma U... płaci wam za zniesławienie taksówkarzy?

Dodajesz jako: Zaloguj się