:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe, przelotne opady deszczu

Filip Chajzer swoje 33. urodziny dedykuje 9-letniemu Karolowi, potrzebującemu przeszczepu szpiku

Filip Chajzer swoje 33. urodziny dedykuje 9-letniemu Karolowi, potrzebującemu przeszczepu szpiku

Ów popularny dziennikarz TVN, prezenter i społecznik, dał się nam niedawno poznać (pisaliśmy o tym na naszym portalu) jako twórca radosnego i skutecznego happeningu w jednym z mokotowskich bloków, gdzie w kilkanaście minut umył 12 szyb, a lokatorzy nie mogli.

Dzisiaj (27 listopada br.) w zupełnie innym tonie swoje urodziny dedykuje 9-letniemu Karolowi (na fotce z Filipem Chajzerem) i innym dzieciakom, które pilnie potrzebują przeszczepu szpiku, a na całym świecie nie ma dla nich dawcy. „Zarejestruj się – pisze na swoim profilu na Facebooku – może to właśnie Ty podarujesz mu szansę na nowe życie. Jutro (czyli dziś – 27.11.17, przyp. red.) między 15 a 19 razem z Fundacją DKMS w Pałacu Kultury i Nauki będziemy wymieniać waszą ślinę (tylko tyle poza wypełnieniem ankiety jest potrzebne do rejestracji) na mój tort. Wejście od Placu Defilad. Biorę się za pieczenie, kto pierwszy ten lepszy”. I dodaje: Kto nie lubi tortu, albo mnie, albo combo shot - mnie i tortu, to można też zarejestrować się przez net www.dkms.pl.

Karol, który potrzebuje naszej pomocy, ma 9 lat. Przyjmuje 25 litrów kroplówek tygodniowo, miał 50 punkcji szpiku i 300 pobrań krwi. W szkole przez całe swoje dotychczasowe życie był tylko 3 dni. Jak pisze Chajzer, „potrzebuje jednego zgodnego dawcy szpiku, który da mu szansę na nowe życie. Liczba dostępnych dawców dla chłopca na całym świecie – 0”

Fot. Facebook/F. Chajzer

Czytaj też:

https://imokotow.pl/artykul/filip-chajzer-odnalazl/300963


 


chajzer - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się