:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Fink wraca do swoich polskich fanów 17 września br. w mokotowskim klubie „Stodoła”

Fink wraca do swoich polskich fanów 17 września br. w mokotowskim klubie „Stodoła”

Fin Greenall, ukrywający się pod pseudonimem artystycznym Fink, to brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton. Wystąpi w „Stodole” 17 września br.

Fink to artysta o jednym z najciekawszych męskich głosów ostatnich lat, a na występach tworzy niezwykłą i niesamowitą atmosferę, o czym świadczy nagroda Independent Music Awards w kategorii „Najlepszy występ na żywo”.

Po ostatnim projekcie zatytułowanym „Fink’s Sunday Night Blues Club Vol. 1”, Fink zdecydował się wraz z Tim’em Thornton’em oraz Guy’iem Whittaker’em -  gościem specjalnym - nagrać nowy materiał i wyruszyć w trasę koncertową. Koncertując w Polsce, Fink zgromadził wokół siebie wiernych fanów, a jego koncerty zawsze są magiczne i niezapomniane. Na trasie w 2017 roku nie mogło zabraknąć Polski!

17 września br. zapewne znowu zaczaruje publiczność „Stodoły”, a ta odwzajemni mu się, tak jak ostatnio, wielkim aplauzem. Zacznie o godz. 18. A bilety już dziś do kupienia na w cenie 79 zł na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.

 

fink - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Muzyka, - więcej informacji