:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

FitPlace - twoje nowe miejsce na Ziemi. Gdzie? Na Kłobuckiej 25. Już 16 stycznia br.

To nowe miejsce na Ziemi dla mieszkańców naszej dzielnicy nazywa się FitPlace i mieści się przy ul. Kłobuckiej 25. A co kryje się pod ta nazwą? Studio Treningu Personalnego, Dietetyki i Masażu. Jednym słowem: pełen relaks psychiczny i fizyczny, a na dodatek życiowa nauka.

To jest nowa odsłona znanego już na Mokotowie pomysłu, z tym że w nowej lokalizacji, która daje wszystkim chętnym więcej przestrzeni na:
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f9e/1/16/27a1.pngtreningi personalne i multipersonalne (m.in trening funkcjonalny, body&mind);
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f9e/1/16/27a1.pngofertę dla dzieci, nastolatków, mam z dziećmi;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f9e/1/16/27a1.pngmasaże (klasyczne, sportowe, antycellulitowe i inne);
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f9e/1/16/27a1.pngkonsultacje dietetyczne i układanie jadłospisów.

Czym zachęca FitPlace?

Nie ma opłaty wpisowej ani opłat za karnet. Płaci się tylko za konkretna usługę. Pierwszych 60 minut za darmo! W ciągu tej godziny trenerzy poznają swoich podopiecznych, ich cele i możliwości i razem tworzą idealny dla nich plan.

Założenie, które przyjęli właściciele, streścić można w trzech punktach:

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.pngćwiczymy w kameralnej atmosferze; nigdy więcej tłumów w klubie fitness;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.pngosiągamy pożądane rezultaty 2 razy szybciej;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.pngtrenujemy z wykwalifikowanymi trenerami z długoletnim doświadczeniem.

Już 16 i 30 stycznia br. FitPlace zaprasza na DNI OTWARTE. Na chętnych czekają darmowe konsultacje z trenerami, bezpłatne analizy składu ciała, zajęcia pokazowe, zdrowe przekąski! Gdzie? Na Kłobuckiej 25.

 


fitplace - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się