:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Jeden magik za kierownicą postanowił zmienić pas ruchu, przejeżdżając trawnik i… bęc!

Jeden magik za kierownicą postanowił zmienić pas ruchu, przejeżdżając trawnik i… bęc!

Magik siedział za kierownicą seata i najpierw jechał przeciwległą ulicą, a potem nagle skręcił na trawnik ku drugiej jezdni i… bęc! Walnął w fiata, który jechał prawidłowo.

Walnięcie było tak mocne, że fiata obróciło tyłem do kierunku jazdy, a z obu – spod zdezelowanych poważnie przodów – zaczęły wyciekać płyny eksploatacyjne. Ale to nie byłoby jeszcze takie nieszczęście. Niestety, dwie osoby biorące udział w zdarzeniu, w tym ów magik, zostały odwiezione do szpitala.

Zdaniem policji, która teraz bada sprawę, magik ma przechlapane, bo jednak nie zmienia się kierunku jazdy i jezdni, pokonując trawniki…

Wypadek miał miejsce na Puławskiej, niedaleko Gintrowskiego-Rzymowskiego (tak będziemy teraz pisać pewnie długo jeszcze),dzisiaj (10 lutego) rano. Ruch był wówczas niewielki, więc zablokowany jeden pas jezdni w kierunku Piaseczna nie sprawiał innym kierowcom specjalnych utrudnień.

Pożyteczny kontakt:

AMA Consulting sp. z o. o.

ul. Cypryjska 2G, 02-761 Warszawa

Tel.: 22 742 10 75, tel./fax: 22 742 10 70

www.amaconsulting.pl

Wejdź też na:

https://www.facebook.com/groups/1912422928986982/?fref=ts

 


magik za kierownicą - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się