:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Jeden magik za kierownicą postanowił zmienić pas ruchu, przejeżdżając trawnik i… bęc!

Jeden magik za kierownicą postanowił zmienić pas ruchu, przejeżdżając trawnik i… bęc!

Magik siedział za kierownicą seata i najpierw jechał przeciwległą ulicą, a potem nagle skręcił na trawnik ku drugiej jezdni i… bęc! Walnął w fiata, który jechał prawidłowo.

Walnięcie było tak mocne, że fiata obróciło tyłem do kierunku jazdy, a z obu – spod zdezelowanych poważnie przodów – zaczęły wyciekać płyny eksploatacyjne. Ale to nie byłoby jeszcze takie nieszczęście. Niestety, dwie osoby biorące udział w zdarzeniu, w tym ów magik, zostały odwiezione do szpitala.

Zdaniem policji, która teraz bada sprawę, magik ma przechlapane, bo jednak nie zmienia się kierunku jazdy i jezdni, pokonując trawniki…

Wypadek miał miejsce na Puławskiej, niedaleko Gintrowskiego-Rzymowskiego (tak będziemy teraz pisać pewnie długo jeszcze),dzisiaj (10 lutego) rano. Ruch był wówczas niewielki, więc zablokowany jeden pas jezdni w kierunku Piaseczna nie sprawiał innym kierowcom specjalnych utrudnień.

Pożyteczny kontakt:

AMA Consulting sp. z o. o.

ul. Cypryjska 2G, 02-761 Warszawa

Tel.: 22 742 10 75, tel./fax: 22 742 10 70

www.amaconsulting.pl

Wejdź też na:

https://www.facebook.com/groups/1912422928986982/?fref=ts

 


magik za kierownicą - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się