:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Jeszcze w tym roku powstanie nowe przedszkole przy ul. Nowoursynowskiej 210/212

Jeszcze w tym roku powstanie nowe przedszkole przy ul. Nowoursynowskiej 210/212

Powstanie nowe przedszkole przy ul. Nowoursynowskiej 210/212. W ten sposób swój stan posiadania powiększy Szkoła Podstawowa nr 107. Będą tam cztery oddziały, w których pomieści się setka dzieci.

Budynek przedszkola będzie miał trzy kondygnacje, w których dobrze będą się czuć również dzieci niepełnosprawne. Do ich potrzeb dostosowane będą toalety i winda. Życie przedszkolne skupiać się będzie na dwóch piętrach – pierwszym i drugim, na każdym zaprojektowane są po dwie sale zajęć. Na parterze natomiast będą szatnie, toalety, pomieszczenia gospodarcze i tzw. sala wielofunkcyjna. Przed budynkiem zaś parking na 25 samochodów i 65 rowerów. I to wszystko do końca tego roku.

Fot. Wikimapia

powstanie nowe przedszkole przy ul. nowoursynowskiej 210/212 - komentarze opinie

  • Ewelina - niezalogowany 2018-04-13 12:40:19

    Po co czekać aż powstanie nowe przedszkole, jak można posłać dzieci do dobrego i sprawdzonego ;) polecam Wam Wesołe Siódemki w Katowicach! Super miejsce - wszyscy chwalą - od kadry, po samo miejsce! Dzieci i ich zadowolone miny są najlepszym poleceniem tego przedszkola ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się