:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe, przelotne opady deszczu

Już od 9 grudnia br. wycieczki zabytkowym autobusem po Mokotowie i… jego historii

Już od 9 grudnia br. wycieczki zabytkowym Ikarusem po Mokotowie i… jego historii

Fundacja AVE zaprasza na niezwykłe wycieczki zabytkowymi autobusami po Mokotowie z gawędą historyczną pt. "Mokotów Poruszający"

W trakcie 2-godzinnych przejazdów uczestnicy przekonają się, że Mokotów to wyjątkowa część miasta z niezwykle bogatą, różnorodną i zaskakującą historią. Nie zabraknie przystanków i odwiedzenia interesujących miejsc, jak również animacji i mokotowskich podań i legend.

W ubiegłym roku w wyprawach wzięło udział blisko pół tysiąca osób od dzieci po seniorów. W 2017 roku oprócz wycieczek otwartych dla mieszkańców, Fundacja AVE zaprasza do skorzystania z programu przedszkola i szkoły mokotowskie.

Najbliższe wycieczki odbędą się w sobotę 9 grudnia 2017 r. o godzinie 10, 12 i 14. Start z pętli autobusowej przy stacji metra "Wilanowska".

Udział bezpłatny, zapisy telefoniczne i mailowe: 608 178 447, [email protected].

PS 1. Pan Roman W. z Facebooka wytknął nam, że to, co na zdjęciu lansowanym przez Urząd Dzielnicy, to nie Ikarus. Ale jaki model - nie chciał nam pomóc. Sprawdziliśmy: francuski Chausson. Więc czym będą podróżować chętni na tę przejażdżkę. Pan Roman W. (tajemniczy wielce) odrzekł, że Jelczem albo Karosą. No i bądź tu mądry, bo w UD nie wiedzą. Więc... zmieniamy tytuł na... "zabytkowym autobusem". I wilk syty, i owca cała, ale informacja żadna. Czymś jednak pojadą... Okaże się na miejscu.

PS 2. I... dostaliśmy kolejną informację, od organizatora, p. Bartka Włodkowskiego: "A my wyjaśniamy (jako organizatorzy): na zdjęciu jest francuski chausson, bo plakat promuje cały cykl wydarzeń - wycieczek zabytkowymi autobusami. Natomiast 9 XII będziemy jeździli również zabytkowym, choć późniejszym Ikarusem (orbisowskim). Bo... ów Ikarus cieplejszy od chaussona. :) Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne".

Dzięki. JASNE!!!

 


zabytkowym ikarusem po mokotowie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się