:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Kacper Anuszewski, reżyser obsypany nagrodami, kręci nowy film „Tata” na Mokotowie

Na osiedlu między Sobieskiego i Powsińską, w jednym z bloków mieszkalnych, kręcił sceny do swojego nowego filmu „Tata” Kacper Anuszewski, niezwykle uzdolniony reżyser młodego pokolenia, obsypany już nagrodami na różnych światowych festiwalach.

O czym będzie film? To dramat psychologiczny, poruszający problem związany z komunikacją młodych ludzi mających dzieci. Cała historia widziana jest oczami małego dziecka patrzącego na zachowania swoich rodziców. Sytuacje z tym związane wpływają na jego zachowanie oraz na całe późniejsze życie.

Premiera filmu planowana jest na początek 2018 r. Kacper Anuszewski jest jego scenarzystą i reżyserem. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Wolszczak, operator równie zdolny. Charakteryzacją zajmuje się Katarzyna Cieślak, dźwiękiem Łukasz Klimczak. Drugim reżyserem jest Sławomir Tomczak, a kostiumologiem Wioletta Anuszewska.

Głowną rolę gra Grzegorz Juchiewicz, a oprócz niego występują: sam reżyser oraz Eryk Pawlikowski, Joanna Mądry i Patrycja Kosik Kawecka.

Fot. PAWEŁ MAŁACZEWSKI

kacper anuszewski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się