:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Kacper Anuszewski, utytułowany reżyser młodego pokolenia, z Mokotowa przeniósł się do Częstochowy

Kacper Anuszewski, utytułowany reżyser młodego pokolenia, z Mokotowa przeniósł się do Częstochowy

Pisaliśmy o nim nie tak dawno przy okazji kręcenia filmu „Tata”, na Mokotowie zresztą. Sam reżyser tu właśnie mieszka i - jeśli może - swą produkcję lokuje w naszej dzielnicy, ale… ostatnio wypuścił się do Częstochowy.

To właśnie pod Jasną Górą będzie kręcił od września pełnometrażowy film fabularny „Serce do walki”. Na razie – w ramach treningu poniekąd – nakręcił spot dla KSW „Start”, a dokładnie dla ich Sekcji Kickboxingu Full contact na ul. Jesiennej 42, do którego obecnie organizują  nowy nabór. W spocie wystąpili członkowie klubu KSW „Start” i spisali się – jak pisze nam sam reżyser – fantastycznie! „Jestem nimi – dodaje – bardzo pozytywnie zaskoczony i zastanawiam się czy kilku sportowców nie obsadzić w różnych rolach u siebie w filmie. Łukasz Wabnic już gra główną rolę, ale mamy tam kilka scen walki i chłopcy, podejrzewam, po tym, co widziałem, spisaliby się świetnie. Jest bardzo dobry wydźwięk spotu – usłyszałem już od jednej z osób, które go widziały. Do tego stopnia, że po jego obejrzeniu ma ochotę pójść i zacząć ćwiczyć kickboxing. I o to właśnie chodzi! Sekcja chciała, żeby w spocie był lekki zarys fabularny, żeby wzbudzić zainteresowanie i sądzę że wyszło nam to całkiem przyzwoicie…”

Jeśłi chcecie sprawdzić reżysera czy ma rację, kliknijcie w link poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=53KQanUzngY&feature=share

Czytajcie też:

https://imokotow.pl/artykul/kacper-anuszewski-rezyser/273944

 

 


kacper anuszewski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się