:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i jej koktajl na koniec wakacji - dla dzieci i męża Macieja

Kilka lat temu plotkarską prasę obiegły zdjęcia Macieja Stuhra, jak podąża rączo z siatkami za swoją  byłą żoną Samantą. Dziś robi to samo, ale za Kasią i dwójką swych synów.

Jeden z chłopców, Staś, to wprawdzie syn Katarzyny Błażejewskiej, dietetyczki z zawodu, z poprzedniego związku, ale dla Macieja Stuhra jak własny. Drugi, Tadeusz, już półtoraroczny, jeździ jeszcze w wózku, ale i wózek, i zakupy popycha i niesie znakomity małżonek.

Swoją drugą żonę poznał pięć lat temu, na urlopie we Francji. Jak powiedział w jakiś czas potem mediom, Kasia od zawsze imponowała mi swoją energią i pomysłami. A to w połączeniu z faktem, że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, daje piękne rezultaty”.

Jednym z takich rezultatów jest książka, którą niedawno napisała („Adios kilogramos”), a także własny blog „Mama w wielkim mieście”  i występy w różnych audycjach radiowych.

Czym uwiodła Maciej Stuhra?

„Kasia jest taką iskierką, która wzbudza uśmiech ludzi, gdziekolwiek się pojawi – zwierzał się. – Bardzo mi to imponuje i jestem z niej dumny”. Jak twierdzą znajomi aktora, „tworzą bardzo zgrany duet i nawzajem się inspirują”, nie lubią wystawiać swojej prywatności na pokaz, ale uważani są ostatnio za najbardziej udaną parę w show biznesie.

Powiedzmy też, że na Mokotowie nadal mieszka z mamą jego 16-letnia córka Matylda wraz z mamą Samantą. I z nią też można spotkać Stuhra, najczęściej właśnie w Galerii Mokotów. W czasie rozwodu nie było żadnych problemów z podziałem majątku. Były mąż i ojciec zostawił praktycznie cały swój dobytek na Mokotowie obu paniom. No, a jeśli chodzi o dzisiejsze jego życie rodzinne, to… upublicznia je Katarzyna na swoim profilu na Facebooku. W jakiś czas po porodzie opublikowała fotkę, na której karmi nowo narodzonego Tadzia, potem Stasia ze śniadaniowym koktajlem dla niego, a niedawno obu chłopców i siebie samą. A fotkę robił sam Maciej Stuhr.

Bardzo nam się to wszystko podoba. Życzymy całej rodzinie Stuhrów radości i szczęścia w życiu, wznosząc Jej zdrowie koktajlem według Stasia.

Przepis na koktajl

- 5 łyżek zalanych wrzątkiem płatków owsianych, 
- 2 szklanki mleka (np. z migdałów),
- garść ostatnich w tych roku malin,
- kiwi,
- łyżka syropu daktylowego,
- łyżka tahini.

Zblendować i pić - dzieląc się z ukochanymi.

Fot. Youtube, Facebook/K. Błażejewska-Stuhr


stuhr - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się