:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – z Wilanowa przenieśli się na Mokotów i... po kłopocie!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – z Wilanowa przenieśli się na Mokotów i... po kłopocie!

 

Są już po kłopotach. A były spore… 500-metrowa willa w Wilanowie, którą kupili za kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich została sprzedana, dług spłacony, a oni wylądowali w zdecydowanie mniejszym apartamencie na Mokotowie.

Są małżeństwem od 9 lat. Ślub brali na Krzeptówkach w Zakopanem w 2008 r. W niecały rok potem na świat przyszedł syn Adaś, a cztery lata później – Helenka. Parze wiodło się nieźle przez pierwsze lata małżeństwa. Ona grała w serialu „M jak miłość” i pisała kolejne książki o wychowaniu, a także prowadziła portale i programy tv dla młodych mam. Z całą pewnością pomagała jej w tym sława Kingi Zduńskiej ze wspomnianego serialu. On zaś – po „Tańcu z gwiazdami” – zyskał również status celebryty, co z pewnością ułatwiało mu zakładanie kolejnych szkół tańca.

Mimo tych zawodowych sukcesów nie byli w stanie spłacać kredytu zaciągniętego we frankach szwajcarskich na swa imponującą willę. „Przepłaciliśmy, przeinwestowaliśmy, ale dzięki temu nauczyliśmy się nie ufać bezgranicznie żadnej osobie, która namawia nas na biznes” – tłumaczyli w wywiadzie dla „Gali” swoją decyzję o przeprowadzce. A Katarzyna dodała: „Mieliśmy gorsze chwile i, być może, gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek”.

I jak widać, udało się. Wyszli w końcu na prostą. Spłacili kredyt pieniędzmi ze sprzedanej willi, zostało jeszcze na kupno apartamentu na Mokotowie. Po tym trudnym okresie została im pewność, że będą ze sobą na zawsze.

W tegorocznym plebiscycie portalu Sadyba24 na najpopularniejszego mieszkańca tej dzielnicy, Kasia Cichopek zajęła drugie miejsce – za Małgorzatą Rozenek, a przed Weroniką Rosati. A Marcin Hakiel? Tego nawet na Sadybie nie wiedzą…

Fot. http://uljaszowanie.blog.pl

 

 

 

 


katarzyna cichopek i marcin hakiel – z wilanowa przenieśli się na mokotów i... po kłopocie! - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się