:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Kierowca taksówki – złodziej kart bankomatowych już siedzi i zapewne posiedzi z 10 lat

Kierowca taksówki – złodziej kart bankomatowych już siedzi i zapewne posiedzi z 10 lat

27-letni kierowca taksówki skorzystał z okazji, że klientka zostawiła przypadkowo kartę bankomatową w jego samochodzie i zrealizował nią 4 transakcje po 1000 zł.

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili i zatrzymali 27-latka, kierowcę taksówki, podejrzanego o kradzież z włamaniem na konto swojej pasażerki.

Kobieta zawiadomiła policjantów o braku środków na swoim koncie, jak spostrzegła, że musiała zgubić kartę bankomatową. Ostatni ślad prowadził do kierowcy taksówki, który ją woził.

W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że Artur O. przywłaszczył sobie pozostawioną w jego aucie kartę. Widział wcześniej jak kobieta wybierała kod PIN na klawiaturze bankomatu, gdyż sam ją tam podwoził. Postanowił skorzystać z okazji. Nie spodziewał się jednak aż tak dużej odpowiedzialności. Funkcjonariusze szybko ustalili, z których miejsc dokonywał wypłat. Ustalili jego tożsamość, a następnie zatrzymali go w policyjnym areszcie.

Kierowca taksówki - złodziej kart bankomatowych już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

 


kierowca taksówki - komentarze opinie

  • gość 2018-07-09 14:17:25

    No ładnie, teraz to już nigdzie nie można czuć się bezpiecznie. Co za premedytacja, że podglądał pin, dobrze że wpadł bo by innych pasażerów naciągał. Też mi się zdarzyło zgubić portfel w opti taxi ale kierowca nie wziął ani złotówki nie mówiąc o kartach, dałam znaleźne bo rzadko się zdarza taka uczciwość

Dodajesz jako: Zaloguj się