:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy?

08/10/2018 09:14
Samorząd, kandyduje naszej Dzielnicy - zdjęcie, fotografia

Terminy zgłaszania list kandydatów przez komitety wyborcze upłynął wraz z dniem 17 września bieżącego roku. Znane są już nazwiska kandydatów, którzy znajdują się na zarejestrowanych listach wyborczych na Mokotowie. 

Okręg 1: 

KW PiS: MILEWSKA Anna, GUGULSKI Marcin Norbert, ERNST Paweł Jerzy, JAKUBOWSKI Jerzy Stefan, NOWAK Tomasz Wojciech, STASIKOWSKA Klaudia Jowita, ŻELAZKO Magdalena Urszula, MALIK Kamila. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: OZIMEK Jan Szczepan, GÓRECKI Miłosz, CZAPLIŃSKA Izabela Monika, KOSIŃSKA - KRAUZE Bożena Maria, BARTKO Wiktor Łukasz, LEWANDOWSKA Joanna Franciszka, WLAZŁO Marcin, NOWAK Juliusz Wojciech. 

KKW SLD Lewica Razem: RAŚ Maciej Jerzy, MACIEJEWSKA Maria, ŚWIĄTKOWSKI Paweł Michał, ORŁOWSKA Renata Małgorzata, SOKÓŁ Radosław Wiesław, PIETRYKA Elżbieta, KUKLIŃSKA Aleksandra Maria, MARCZYK Marek Stanisław.

KWW Miasto Jest Nasze - Ruchy Miejskie: ŁUCZAK Melania, SOŁTAN - MŁODOŻENIEC Katarzyna Helena, MENDEC Marta Magdalena, KOŁACZ Mikołaj Łukasz, CZERNICKI Konrad Ludwik, KLEMBOWSKI Witosław Gabriel, KUPPER Dorota Katarzyna, KUBKOWSKI Piotr Ryszard. 

KWW Kukiz'15: SAWICKI Adrian Mariusz, DRÓZD Hubert Wiktor, PIWOWARSKA Anna Maria, KASPERCZUK-SYNOWIEC Joanna Małgorzata, WÓJCIK Ewelina, AMBROZIAK Andrzej Marek. 

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: BARCZAK Piotr, ZACZEK-PEPLINSKA Janina Aniela, WALCZYŃSKI Hubert Michał, MACIOSZEK Katarzyna Maria, MAŁECKI Marcin Bartłomiej, WINKOWSKA Małgorzata. 

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: ZABELSKA Teresa Maria, STAWICKI Sergiusz Piotr, ROMANOWSKA Katarzyna, JABŁOŃSKI Marek, WERSOŁOWSKA Liliana Stanisława, CZECHOWSKI Jakub Wiktor. 

Okręg 2: 

KW PiS: CIESZYŃSKI Janusz Antoni, OWSIANKO Grzegorz, DĄBROWSKI Igor Marcin, KRYSTOWSKA Anna, GERS Krzysztof, CIOTH Lucyna, KLEPACZKO Agata Ewa. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: MYCKA Michał Piotr, SZCZĘSNA Małgorzata Hanna, OSTAPKOWICZ Maciej Robert, WOŹNIAK Jarosław, KRUPA Barbara, DŁUGOSZ - JANIAK Dorota Aleksandra, CZERNIEWSKA Monika Barbara.

KKW SLD Lewica Razem: WITKOWSKI Jan Andrzej, WIERZBOWSKA Katarzyna Maria, JASKÓŁOWSKI Przemysław Jerzy, POCIECHA Bartosz Sebastian, SZEREMETA Aleksandra Helena, WRÓBEL - WOLIŃSKA Elżbieta Janina.

KWW Miasto Jest Nasze - Ruchy Miejskie: TUBELEWICZ Piotr Edward, SYMANOWICZ Izabela Grażyna, KRZEMIONKA Anna, ALEKSANDROWICZ Grażyna, DĄBROWSKI Roman Jacek, ULJASZ Janusz Ryszard.

KWW Kukiz'15:  WIŚNIEWSKA Katarzyna Honorata, CHMIELEWSKI Jan Chrystian, CHRZANOWSKA Maria Anna, ROMAŃSKI Alfredo Rafael, TKACZUK Jerzy. 

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: AUDYCKA-ZANDBERG Barbara Maria, KIEDROWSKI Adam Ludwik, SZYDŁOWSKA Anna Krystyna, MŁYNARCZYK Michał, LEWANDOWSKI Aleksander Grzegorz, DAMENTKO Madalena.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: CZECHOWSKA Małgorzata Liwia, RUTKOWSKA Anna, DRAPIŃSKI Piotr Tomasz, KRAWCZAK Arkadiusz Lech, ROSTKOWSKA-BARANOWSKA Regina Agnieszka, ADAMIEC Zbigniew Andrzej. 

Okręg 3: 

KW PiS: GRODECKI Remigiusz, SŁODKOWSKI Arkadiusz, HARDING Grażyna Alicja, DOBISZEWSKI Michał Bogdan, SKARBEK Katarzyna, GOŁAŚ Piotr Paweł, FIGLEWICZ Anna Karina.

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: TKACZ Łukasz, MICHALSKI Dariusz Adam, POLUBIEC Natalia Katarzyna, SZYMAŃSKA Joanna, SZANIEWSKA Ewa, SZREDER Maria Izabella, BREWCZYŃSKI Teodor.

KKW SLD Lewica Razem: BRÓZDA Hanna Janina, ILKA Grzegorz, POSTNIKOFF Beata Danuta, GACZOŁ Grażyna Klaudia, WIŚNIEWSKI Michał, PISKOROWSKA Wanda Barbara, WOŁĄS Jan Paweł.

KWW Miasto Jest Nasze - Ruchy Miejskie: JASTRZĘBSKA Małgorzata Łucja, BAGNICKA Marta, WOJNO Dariusz Andrzej, KUCHARSKA Ewa Agnieszka, CHODKOWSKI Marcin, KIELAK Jakub Stanisław, CIECIERSKA Małgorzata Zofia.

KWW Kukiz'15: ZAWŁOCKI Juliusz Jakub, GROTEK Ewa Barbara, BIELIŃSKA Janina, BRAKONIECKA Ewelina, WERYŃSKI Jan Maurycy.

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: KEMPA Piotr Karol, TŁUCZKIEWCZ Janina Maria, MAŁECKI Mikołaj Maksymilian, PEPLINSKA Katarzyna Teresa, WINKOWSKI Jan Ludwik, MARCINIAK Patrycja Maria.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: WERSOŁOWSKI Andrzej Roman, PUSŁOWSKA Maria Jolanta, KOŻUCH Michał Jerzy, GASIŃSKA Maria, OLSZYNA Jakub, GETNER Krystyna Wanda.

Okręg 4: 

KW PiS: SOSNOWSKI Radosław Artur, SZCZEGIELNIAK Tomasz, WERESZCZYŃSKA Agata Grażyna, BRAMSKI Oskar Maria, POLITOWSKA - PISAREK Emilia Elżbieta, BORCHÓLSKA Żaneta Monika, ŻYCHLIŃSKI Adam Andrzej, STELMASZCZYK Ewa Maria, SAWICKA Agnieszka.

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: FAŁEK Jacek Tomasz, STĘPIEŃ Marcin, KOSOWSKA Hanna Barbara, LASKUS Patrycja, ŚMIGULSKI Tomasz Janusz, KRAWCZONEK Monika Anna, GUSTAW Paweł Karol, KLIMPEL Joanna Wanda, DEMBOWSKA Joanna Anna.

KKW SLD Lewica Razem: ROJSZYK Marek Paweł, NICZYPORUK Mariola Iwona, SIERAWSKI Mirosław, SZYMOSZEK Krzysztof Mirosław, GÓRSKI Marcin Jan, STEC Grażyna Katarzyna, KUBIAK Dorota Katarzyna, DOWGIRD Barbara Elżbieta, KOZŁOWSKA Beata Anna.

KWW Miasto Jest Nasze - Ruchy Miejskie: GRZESZAK Jacek Julian, JEŻYKOWSKA Marta, BARTOSIEWICZ Łukasz Konrad, MARCZAK Marta Jadwiga, NOWAK Mariusz Oskar, SIELICKA Karolina Maja, WERESZCZYŃSKI Marcin, WOLSKA-SKOCZEŃ Karolina Elżbieta, JĘDRZEJEWSKA Zuzanna Halina. 

KWW Kukiz'15: URBANOWICZ Krzysztof Janusz, OSADZIŃSKI Robert Grzegorz, POLKA Grażyna Ewa, ZUBCZYŃSKA Izabella Elżbieta, WEŁNA Wojciech Adam, BRZEZIŃSKA Mariola Marta, SROGA Mirosław. 

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: POPŁAWSKA Aleksandra Aniela, PANEK Mateusz Piotr, MATEJUK Alicja Maria, KUŚMIEREK Wojciech, OTTO Magdalena Maria, WIDAWSKI Marcin Maria, WOJCIECHOWSKI Andrzej Jacek. 

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: PRZYBYSZ Maria, RUDZKA-GIEREJ Danuta Maria, MOROZOWSKI Jan Krzysztof, WNOROWSKA Żaneta Helena, MAŁKOWSKA Iwona, WERSOŁOWSKI Łukasz Przemysław, JAŚKIEWICZ Piotr Zbigniew. 

Okręg 5: 

KW PiS: WASILEWSKI Witold Ludwik, LITEWSKI Michał Bartłomiej, GAJEWSKA Irena, KUPNIEWSKI Tadeusz Adam, MAZUR Monika Iwona, MICHNOWSKA Izabela Anna, NAPIÓRKOWSKI Waldemar. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: SOSNOWSKI Krzysztof Marcin, KOTAŃSKI Robert Klaudiusz, BALIŃSKA Joanna Jadwiga, WRÓBLEWSKA Kinga Zuzanna, SZCZĘSNY Krzysztof Edward, RZESZOWSKI Sławomir Jan, DROP Małgorzata. 

KKW SLD Lewica Razem: UCIŃSKA Ewa Maria, PRZYBYLAK Piotr, KOCBERSKA Elżbieta Teresa, CIUPA Arkadiusz, SKLEPKOWSKI Zbigniew Tadeusz. 

KWW Miasto Jest Nasze - Ruchy Miejskie: SKOCZEŃ Oskar Andrzej, FILCEK Maria Teresa, WIECZOREK Teresa Maria, PYTLARZ Anna Maria, GAWLIKOWSKI Antoni. 

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: HEN Magdalena Stefania, KWIATEK Kacper Aleksander, ROSIŃSKA-WAŚ Zuzanna Eliza, ZACZEK Piotr Stanisław, MALINOWSKA Martyna, CHEŁMIŃSKI Paweł. 

KWW Kukiz'15: TRATKIEWICZ Katarzyna Karolina, MARIAŃSKI Paweł Piotr, KOCEMBA-GUMOWSKA Ewa Barbara, POLISIAK Marcin Piotr, BACCIARELLI Aleksander Jan, KAMIŃSKA Paula Dominika.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: GORCZYCA Andrzej, BONDER Elżbieta Beata, ZIELIŃSKA Elżbieta, PYCKA Anna Małgorzata, DOMALEWSKI Zbigniew Marcin, BANASZEK Michał, TROCHIMCZYK Marta Magdalena. 

 
 


 


 

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? komentarze opinie

  • gość 2018-10-21 11:48:21

    Gdzie można znaleźć jakiekolwiek CV tych ludzi? Dla mnie to totalni no name. Bez sensu jest takie głosowanie..

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez imokotow.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"