:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Łaskawcy ze stołecznej rady orzekli: na bulwarze Flotylli Wiślanej będzie można pić alkohol!

Łaskawcy ze stołecznej rady orzekli: na bulwarze Flotylli Wiślanej będzie można pić alkohol!

Bulwar Flotylli Wiślanej to najchętniej odwiedzana przestrzeń nad Wisłą przez mieszkańców Mokotowa – bo najbliżej. Teraz bez obawy o interwencję władz porządkowych będzie tam można pić alkohol.

Zwłaszcza jak jest ciepło, życie rozrywkowe tętni tam intensywnie. No i wokół, korzystając z zasobów okolicznych knajp, goście raczą się głównie piwkiem, ale i czymś mocniejszym. Do niedawna robili to ukradkiem, teraz… będą to mogli robić „na legalu”.

Radni warszawscy zagłosowali bowiem za tym, aby – w ślad za odpowiednią ustawą sejmową – można było spożywać alkohol w miejscach publicznych, przeznaczonych do tego odpowiednią uchwałą samorządów. No i wyznaczyli bulwary nadwiślańskie: Flotylli Wiślanej, Grzymały-Siedleckiego, Pattona, Karskiego i Religi.

Nas oczywiście najbardziej interesuje bulwar Flotylli Wiślanej i dlatego cieszymy się jako spożywcy alkoholowi umiarkowani, lubiący jednak piwko nad toczącą się leniwie Wisłą.

Na zdjęciu: kultowa już knajpa Pomost 511

Fot. Facebook/Pomost 511


na bulwarze flotylli wiślanej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się