:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Maja Włoszczowska 7 kwietnia br. o godz. 19 przyjedzie na Czerską – na rowerze?

Maja Włoszczowska 7 kwietnia br. o godz. 19 przyjedzie na Czerską – na rowerze?

No, może niekoniecznie na rowerze, zwłaszcza że – jak wiemy – uprawia kolarstwo górskie. Maja Włoszczowska będzie natomiast z pewnością 7 kwietnia br. w Centrum Premier na Czerskiej 8/10.

Natomiast organizatorzy zachęcają: „Kolarze, rowerzyści i cykliści! Profesjonaliści i amatorzy, a także Ci, którzy chcą zacząć przygodę na dwóch kółkach. Bierzcie rowery i przyjeżdżajcie!”

I rozwijają temat:

Ile waży twój rower? Czy czasem nie chce ci się iść na trening? Ile pączków zjadasz w tłusty czwartek? Jak dobrze kupić rower? Jaki kask jest najlepszy? Wreszcie: jak zostać mistrzem? 

Te i wiele innych pytań Maja Włoszczowska regularnie słyszy od swoich kibiców, amatorów kolarstwa, a także ludzi, którzy po prostu lubią sport.  W odpowiedzi na nie, wraz ze współautorką Karoliną Oponowicz napisała książkę. W książce  „Rowerem na szczyt. Trenuj z Majką” sportsmenka zmienia się w przewodniczkę po świecie rowerów i profesjonalnego sportu. Oprowadza po nim czytelników okraszając tę opowieść anegdotami ze swojej biografii i kariery zawodniczej. Opowiada o sprzęcie, swoich treningach, diecie, regeneracji, zwycięstwach i porażkach, dyscyplinach rowerowych, konkurentach i przyjaciołach ze świata kolarskiego oraz wielu wielu innych sprawach, które zainteresują nie tylko kolarzy, ale też rowerzystów i wszystkich tych, którzy żyją aktywnie.

Kto chce wziąć udział w imprezie, powinien się zapisać na stronie https://roweremnaszczyt.evenea.pl/

Przyjmowane są też zapisy telefoniczne pod nr. 22 555 54 55

Fot. Miasto Kobiet


maja włoszczowska - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się