:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Małe Chmurki – nowy prywatny żłobek na warszawskim Mokotowie.

Na Mokotowie powstał nowy żłobek oferujący miejsca dla 25 dzieci. Żłobek Małe Chmurki mieści się przy ulicy Kaczmarskiego 37 i jest obiektem świetnie przystosowanym do potrzeb najmłodszych i ich rodziców.

 Ideą żłobka Małe Chmurki jest zagwarantowanie dzieciom doskonałych warunków do nauki, poznawania świata i rozwoju kreatywności. To szczególny żłobek oferujący wiele udogodnień, których nie są w stanie zagwarantować inne placówki.

 Żłobek ma wyśmienitą lokalizację – znajduje się niedaleko ul. Domaniewskiej oraz Galerii Mokotów. W żłobku serwuje się dzieciom zdrowe posiłki układane przez dietetyka i przygotowane ze składników pochodzących z naturalnych upraw, co jest raczej rzadkością wśród warszawskich żłobków. Dodatkowo możliwe jest przygotowanie dla dziecka specjalnej diety uwzględniającej np. jego alergie.

 Ogromnym atutem żłobka są ekologiczne zabawki. Zabawki są wykonana z drewna i innych naturalnych materiałów oraz są bezpieczna dla dzieci. Maluchy mogą spędzać czas w pięknych wnętrzach zaprojektowane przez architekta i w małych grupach, co gwarantuje, że każde dziecko otrzymuje wystarczająco dużo uwagi i troski.

 Żłobek Małe Chmurki współpracuje na stałe z logopedą, dietetykiem i psychologiem dziecięcym, dzięki czemu może objąć dzieci kompleksową opieką uwzględniającą ich potrzeby oraz stopień rozwoju.

 Więcej informacji na temat żłobka Małe Chmurki można znaleźć na stronie www.malechmurki.pl. Jeżeli szukasz idealnego żłobka dla swojego dziecka i chcesz, żeby było pod dobrą opieką, skontaktuj się z personelem żłobka.

 


Małe Chmurki – nowy prywatny żłobek na warszawskim Mokotowie. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się