:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Marek Kondrat został ojcem. Czy zamieszka z nowym dzieckiem i żoną znowu na Sadybie?

Marek Kondrat został ojcem. Czy zamieszka z nowym dzieckiem i żoną znowu na Sadybie?

Aktor i jego żona sami tę wiadomość podali w serwisie Pudelek. Wynika z niej, że po raz trzeci Marek Kondrat został ojcem. Matka jest o prawie 40 lat młodsza od niego zona Antonina Turnau.

„Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny. Antonina i Marek Kondratowie” - czytamy we wspomnianym oświadczeniu.

Jak wiemy (pisaliśmy o tym) w Warszawie Marek Kondrat mieszkał na Sadybie. Dalej to mieszkanie zresztą ma, choć po ślubie z Antoniną przeprowadził się do Francji, gdzie kupił dom i winnicę.

Nie wiemy jaka jest płeć dziecka, choć wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jest to trzeci syn. Pierwsi dwaj są już dorosłymi mężczyznami. Mikołaj ma 44 lata, a Wojciech – 38. Ich matką jest poprzednia żona aktora – Ilona.

Marek Kondrat zagrał w ponad stu filmach, jest przedstawicielem marki ING Bank, miłośnikiem i sprzedawcą win. Ma własny sklep, i to przy rozwoju tego biznesu poznał Antoninę.

Czy wróci z nowym dzieckiem i nową żoną na Sadybę? Na pewno będzie tu mieszkał, kiedy pojawi się w Polsce.

Czytaj też:

https://imokotow.pl/artykul/nowe-zycie-marka-kondrata/241830

https://imokotow.pl/artykul/marek-kondrat-ma-nowy/270702

Fot. eDziecko

 

marek kondrat został ojcem - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się