:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Miasto Jest Nasze – Mokotów: ulica Bałuckiego czeka na działania władz dzielnicy!

Miasto Jest Nasze – Mokotów: ulica Bałuckiego czeka na działania władz dzielnicy!

Korków na skarpie łatwo się nie rozwiąże, ale można chociaż oszczędzić małe lokalne uliczki i cały ruch przekierować na Odyńca – czytamy w interwencji portalu Miasto Jest Nasze – Mokotów. Ulica Bałuckiego czeka.

Jak jest, widać to na załączonych zdjęciach. I – jak się okazuje – MJN czeka na wyniki zamówienia publicznego dotyczącego przygotowania badań i analizy ruchu. Z rozmowy telefonicznej z p. Wojciechem Witkiem z Wydziału Infrastruktury i Inwestycji UD wynika, że wpłynęła jedna oferta na około 80 000 zł. Zresztą ofertę przedstawiła ta sama firma, która wysłała w czerwcu odpowiedź na zapytanie ofertowe, podając zbliżoną kwotę za wykonanie badań i analizy.

Fot. Fb


ulica bałuckiego - komentarze opinie

  • gość 2018-09-11 20:11:52

    Idą wybory, kandydaci obiecują metro, tramwaje, kolej, cuda na patyku...a po wyborach kurz opadnie, wszystko wróci do normy i Mordor nadal będzie rozjeżdzał Mokotów a urzędnicy będą tylko wzruszali ramionami, że nie da się...eh

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 16:38:02

    Zwiększyć ruch na Odyńca? Już teraz stoi, ma jeszcze bardziej stać?

Dodajesz jako: Zaloguj się