:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

MJN Mokotów: Presja ma sens! Bazarek przy Gotarda obroniony! Ale co dalej?

MJN Mokotów: Presja ma sens! Bazarek przy Gotarda obroniony! Ale co dalej?

Na środowym walnym zabraniu spółdzielców SM „Służewiec” zapadła bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Mokotowa! – czytamy w poście MJN Mokotów. Bazarek przy Gotarda obroniony!

Spółdzielcy opowiedzieli się przeciwko nowej deweloperskiej inwestycji na ich terenie, która miała przełożyć się podobno na wielkie zyski i korzyści dla spółdzielni, stosunkiem głosów 48:36. Drobny handel i sąsiedzkie więzi wygrały z wielkimi interesami.

Wielkie gratulacje należą się całemu zespołowi Rady Osiedla Służewiec Południowy, a szczególnie Małgorzacie Jastrzębskiej i Marcie Bagnickiej, które od kilku lat walczyły jak lwy w obronie bazarku. Demonstracje, pikiety, konferencje prasowe, dziesiątki spotkań, setki listów i pism (często pozostawianych bez odpowiedzi) - cały ten wysiłek nie poszedł na marne. Ale co dalej?

To nie koniec walki o Służewiec, bo nadal trwają konsultacje w sprawie parkingo-bazarku naprzeciwko. Mamy jednak nadzieję, że rezygnacja przez SM „Służewiec” z likwidacji bazarku spowoduje, że władze miasta zrezygnują z tego szkodliwego planu, a w zamian za to zainwestują w bazarek, odremontują go i zorganizują centrum lokalne – tak czytamy na profilu facebookowym MJN Mokotów.

Fot. IMW


bazarek przy gotarda - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się