:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

„Moja wybranka”: tę piosenkę usłyszysz w klubach nad Wisłą, gdzie bawią się mokotowianie...

„Moja wybranka”: tę piosenkę usłyszysz w klubach nad Wisłą, gdzie bawią się mokotowianie...

W klubach nad Wisłą, gdzie bawi się młodzież (i nie tylko) naszej dzielnicy, usłyszysz ostatni hit zespołu „News” – „Moja wybranka”.

Piękna kobieta, utalentowany wokalista, cudowne krajobrazy i skoczna aranżacja to może być przepis na sukces. Zespół News na Festiwalu w Ostródzie zaprezentował nowość zatytułowaną „Moja wybranka”, która została ciepło przyjęta przez publiczność znajdującą się na terenie Czerwonych Koszar. Kilka dni po wydarzeniu, na YouTube pojawiła się premiera teledysku do wspomnianego utworu.

Czego możemy się spodziewać po tej nowości? Przede wszystkim walki o miano hitu tegorocznych wakacji. Za teledysk odpowiada grupa Stykky Media, która już wielokrotnie pokazała, że potrafi robić bajeczne teledyski. Z ciekawostek warto nadmienić, że w utworze „Moja wybranka” nie zabrakło aluzji do hitu Sławomira – „Miłości w Zakopanem”. W jaki sposób wokalista News wspomniał o hicie Sławomira? Sprawdźcie sami!
https://www.youtube.com/watch?v=sKq0WyDfDsY

Fot. youtube

 

„moja wybranka” - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się