:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Mokotów w czołówce dzielnic nielegalnego parkowania samochodów

Mokotów w czołówce dzielnic nielegalnego parkowania samochodów

Nasza dzielnica zajmuje „zaszczytne” drugie miejsce w rankingu dzielnic, w których notuje się najwięcej zgłoszeń nielegalnego parkowania.

W zeszłym roku Straż Miejska odnotowała ok. 300 tys. zgłoszeń dotyczących nielegalnego parkowania w całej Warszawie. To wzrost – w stosunku do 2016 r. – o ponad 41 tys. Na drugim miejscu tego rankingu uplasował się Mokotów (ponad 38 tys. zgłoszeń), zaraz za Śródmieściem (ponad 57 tys. zgłoszeń), a przed Wolą (36 tys.) i Pragą Południe (31 tys.)

Wielokrotnie pisaliśmy o tym problemie, ostatnio pod linkiem:

https://imokotow.pl/artykul/miasto-jest-nasze-mokotow/391679


nielegalnego parkowania - komentarze opinie

  • gość 2018-10-06 23:40:02

    I tych nielegalnych parkowań będzie coraz więcej. Choćby dlatego, że nie robią miejsc do parkowania, a chodniki się osłupkowuje (nawet jak są szerokie i mogłyby służyć i pieszym i kierowcom) i stawia coraz więcej znaków zakazów postoju. Bez względu czy ma to jakuś sens czy nie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 07:00:56

    I należałoby zbudować po kilka parkingów przy trasach wjazdowych do miasta (granica m. i parkingi) i zakazać wjazdu do miasta, mieszkańcom m. zbudować podziemne p. ale skutecznie zniechęcać do używania samochodów i zrobić zakaz wjazdu do centrum (niech korzystają w weekendy i urlopy jadąc gdzieś tam). Zapewnić, rozwinąć świetną, szybką, sprawną komunikację miejską. Oczywiście 3 x więcej ścieżek rowerowych i będziemy mieć zdrowe, szczęśliwe społeczeństwo. A słupki są potrzebne żeby jak najmniej samochodów było w okolicy, skoro nie dociera że można wsiąść do autobusu albo na rower.

Dodajesz jako: Zaloguj się