:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Morderstwo czy samobójstwo? Sprawę Marka G. bada prokuratura

Interwencje, Morderstwo samobójstwo Sprawę Marka prokuratura - zdjęcie, fotografia

Mokotowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Marka G. W jednym z mieszkań przy ulicy Miączyńskiej na Wyględowie znaleziono zwłoki 44-latka. Czy mężczyzna popełnił samobójstwo, czy padł ofiarą okrutnej zbrodni?

O tragedii mokotowską policję poinformowała mieszkanka bloku. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zastali otwarte drzwi do mieszkania, a ciało mężczyzny leżało na środku pokoju. Marek G. nie miał szans na przeżycie, na jego klatce piersiowej były dwie głębokie rany cięte. Na początku śledczy brali pod uwagę zabójstwo, jednak po zbadaniu sprawy wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Według relacji sąsiadów mężczyzna, który był z wykształcenia psychologiem, od kilku lat nie miał pracy przez co zaczął pić. Dodatkowo miał też problemy z komornikiem. Prawdopodobnie nawarstwienie się tych kilku przykrych spraw skłoniło go do popełnienia samobójstwa.

W taką wersję wydarzeń nie wierzy jednak rodzina zmarłego.    

 


Morderstwo czy samobójstwo? Sprawę Marka G. bada prokuratura komentarze opinie

  • lejko - niezalogowany 2017-10-10 12:27:36

    Zasadniczo osoba bezrobotna nie musi obawiać się komornika http://pamietnikwindykatora.pl/2014/09/16/egzekucja-komornicza-kredytu-od-bezrobotnego/

Dodajesz jako: Zaloguj się