:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Mordor na Domaniewskiej o betonowych słupkach, które nie są w stanie zapobiec inwencji kierowców

Mordor na Domaniewskiej o betonowych słupkach, które nie są w stanie zapobiec inwencji kierowców

Mordor na Domaniewskiej opublikował zdjątko, które i my za nim publikujemy, z komentarzem: „Te betonowe słupki sugerują chyba, że nie należy tam parkować…”

Komentarz – można rzec – oczywisty. Jak widać jednak, rzeczywistość dla zmyślnego kierowcy z Piaseczna tak oczywista nie jest. No, bo przecież zaparkował i słupki ma w nosie… Żeby nie powiedzieć dosadniej.

Pod postem wywiązała się krótka dyskusja: 

J.R. - Dla orka jedyna sugestia to ogień piekielny Mordoru opiekający poślady. Betonowe słupki są tylko dla cieniasów, którzy nie wiedzą że ograniczenia są tylko w ich głowach.

Mordor: - Kierowca wyszedł ze swojej strefy komfortu https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png

A.J.L. - Nie będzie słupek pluł nam w twarz… Ni auta nam blokował... Orków my naród, Mordoru lud… Tak nam dopomóż... Sauron!

Mordor: - Ej, ej - parkowania na trawie to ja nie pochwalam https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png

K.N. – Za parkowanie na placu zieleni też jest mandacik https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f57/1/16/1f609.png

mordor na domaniewskiej - komentarze opinie

  • Darce(L)i - niezalogowany 2018-03-07 22:15:14

    po prostu trzeba tworzyć parkingi z ażurową nawierzchnią (trochę trawy trochę betonu a brak błota) ja tam nie widzę pożytku z ogrodzonych trawników zasłanych "przebiśniegami" psów mieszkańców okolicznych bloków (nie jestem pracownikiem mordoru ale widzę bul braku miejsc parkingowych)

Dodajesz jako: Zaloguj się