:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Bezpieczeństwo, gapę rowerem miejskim - zdjęcie, fotografia
Internetowy Mokotów 13/06/2019 12:27

Mokotowscy policjanci zatrzymali wczoraj młodego mężczyznę, który na gapę jeździł jednym z rowerów miejskich. Gdyby 19-latek sam nie zaczął zachowywać się podejrzanie, być może by mu się upiekło.

Niedługo po godzinie 23.00 na ulicy Dolne, na warszawskim Mokotowie, funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-patrolowego dostrzegli rowerzystę. Młodzieniec na widok radiowozu nagle przyśpieszył, nerwowo się rozglądając; chciał wjechać w uliczki osiedla.

Kontrola

Intuicja policjantów podpowiedziała im dobrze. Zdołali zatrzymać 19-latka; przy okazji kontroli okazało się, że jest on trzeźwy. Coś jednak nadal nie było tak, jak powinno. Chwilę później wyszło na jaw, że zatrzymany nie posiadał przy sobie smartfona, w związku z czym nie miał również aplikacji, pozwalającej na korzystanie z roweru miejskiego. Rowerzysta nie potrafił wyjaśnić, jak wszedł w jego posiadanie. Po telefonicznym kontakcie z administratorem rowerów okazało się, że jest on utracony. Został siłą wyrwany ze stanowiska dokującego.

Kara

Jednoślad wart 2000 zł został zabezpieczony. Cyklista tymczasem przetransportowany został - tym razem radiowozem - do aresztu. Dziś rano usłyszał kradzieży, za którą sąd może go skazać nawet na pięć lat pozbawienia wolności.

Fot. mokotow.policja.waw.pl

Agata Rogozińska

Na gapę rowerem miejskim komentarze opinie

  • LCF - niezalogowany 2019-06-15 01:26:10

    Rozumiem, że za nieposiadanie telefonu niedługo będą się sypać mandaty (sarkazm). Jeszcze konto bankowe konieczne bo jak elektroniczne płatności czynić? (sarkazm 2).

  • gość 2019-06-16 23:37:16

    Chcę skorzystać z tej okazji. Muszę podziękować Dr Wealthy za odzyskanie mojego byłego męża. Jestem Linda Gibson z USA, po 7 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety Zrobiłem co mogłem, żeby go odzyskać, ale wszystko, co zrobiłem, było na próżno, byłem smutny, ale nie straciłem nadziei na zdobycie go z powrotem, ponieważ miałem wiarę w Boga. Więc szukam w Internecie, jak odzyskać mojego męża, i natknąłem się na stanowisko dr Wealthy o tym, jak pomógł kobiecie odzyskać ją, skontaktowałem się z nim i opowiedziałem mu o bólu, przez który przechodziłem, powiedział mi, co i zrobiłem to, potem rzucił zaklęcie miłosne dla mnie 48 godzin później mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że jest mu przykro z powodu tego, co zrobił i że bardzo za mną tęskni, później tego samego dnia wrócił do domu i błagał moje przebaczenie, odkąd nasza miłość stała się silniejsza. Dla cudownych rzeczy, które dr Wealthy dla mnie zrobił, byłoby niesprawiedliwe, abym nie dał do zrozumienia całemu światu, że tak potężny rzucający zaklęcia żyje. Jeśli chcesz odzyskać swoją dawną szybką wiadomość e-mail Dr Wealthy na [email protected] lub dodać go na WhatsApp +2348105150446

  • matka_koti - niezalogowany 2019-06-21 12:09:04

    Nie trzeba smartfona, by wypożyczyć rower - można równie dobrze zrobić to z poziomu automatu na stacji veturilo :P

  • Gość - niezalogowany 2019-06-21 12:45:11

    Jestem częstym uzytowinike rowerów miejskich i bzdura jest pisanie w artykule infoamcji o braku posada telefonu aby wypożyczyć rower.
    Stacje są wyposażone w wyświetlacze na których można wyporzyczy oraz zwrócić rower bez konieczności posiadania telefonu

  • Gość - niezalogowany 2019-06-21 15:21:20

    Nie napisano, że aplikacja to jedyny sposób wypożyczenia roweru, tylko że umożliwia to.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-23 20:32:33

    Konkretnie, wyrwał rower na siłę z zabezpieczeń. Kradzież zwykła, nie ma co się łudzić.

  • prog - niezalogowany 2019-07-17 22:27:44

    Grubo bo jak widzę taki rower nie zadokowany to wsiadam i jadę. Nie wiedziałem że mnie to 5lat odsiadki może kosztować.

Dodajesz jako: |