:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Na koniec wakacji zamiast pytona tygrysiego – ojciec Macieja Musiała, też Musiał, tyle że Andrzej

Na koniec wakacji zamiast pytona tygrysiego – ojciec Macieja Musiała, też Musiał, tyle że Andrzej

Fani młodego aktora, Macieja Musiała, zastanawiali się od wielu lat kim jest jego ojciec. Matka bowiem istniała publicznie w mediach, pokazywał się z nią na zdjęciach, a z ojcem – nie. Dlaczego? – pytali.

I snuli przypuszczenia: rozwiedziona matka utrudnia to synowi; ojciec jest nieznany; syn wstydzi się ojca etc., etc. Tymczasem syn ów opublikował właśnie na Instagramie swoje zdjęcie z ojcem, którym okazał się… Andrzej Musiał, aktor telewizyjny i filmowy, znany głównie z seriali i filmów kryminalnych. Grał czarną postać w „Plebanii”, w „Młodych wilkach”. „Przez twojego tatę – napisał jeden z internautów – kiedyś nie mogłem spać po obejrzeniu jednego odcinka "Plebanii" w dzieciństwie”.

Po opublikowaniu zdjęcia zaczęły się rozważania dlaczego pośród wszystkich zdjęć, jakie zamieścił na swoim koncie na Instagramie młody Musiał, a są one wszystkie KOLOROWE, to akurat z ojcem jest CZARNO-BIAŁE. No i przypuszczenia są różne. Nie będziemy ich jednak przytaczać, ograniczając się do powszechnej konstatacji: PODOBNI! No i uśmiech ten sam.

Fot. Instagram

Czytaj też:

https://imokotow.pl/artykul/maciej-musial-zostal/266288

https://imokotow.pl/artykul/czy-maciej-musial-i/265512

https://imokotow.pl/artykul/przyjacielem-dawida-kwiatkowskiego/265568

https://imokotow.pl/artykul/maciej-musialowski-i/273212

macieja musiała - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się