:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Na Puławskiej nowe tory tramwajowe, obsiane trawą, nowe słupy trakcyjne, przystanki i przejazdy

Na Puławskiej nowe tory tramwajowe, obsiane trawą, nowe słupy trakcyjne, przystanki i przejazdy

Tramwaje Warszawskie budują na Puławskiej nowe tory, które będą obsiane trawą. Nowy odcinek zielonego torowiska obejmie powierzchnię około 5000 metrów kwadratowych.

Cztery przystanki (8 peronów) zostaną w pełni dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i opiekunów dzieci w wózkach. Na Puławskiej pojawią się także nowe przejazdy na drogach dla rowerów oraz nowa nawierzchnia na przejazdach przez torowisko z prefabrykowanych płyt żelbetowych.

W czwartek, 9 sierpnia, rozpoczyna się w związku z tym kolejny etap remontu torowiska. Tramwajarze pracować będą na skrzyżowaniach z ulicami Dolną i A. J. Madalińskiego. Otwarty zostanie natomiast przejazd przy A. E. Odyńca.

Trwa remont torowiska na odcinku od pl. Zbawiciela do ul. J. P. Woronicza. W kolejnym etapie, który rozpocznie się od początku kursowania linii dziennych 9 sierpnia, zamknięty zostanie przejazd poprzeczny przez skrzyżowania z ulicą Dolną i A.J. Madalińskiego. Objazdami, w kierunkach P + R AL. KRAKOWSKA / CH BLUE CITY/ UTRATA, pojadą autobusy linii 138, 141 i 172:

141 i 172, w kierunku P + R AL. KRAKOWSKA/ CH BLUE CITY: WITOLIN/ SADYBA – … – Dolna – Puławska  – zawrotka na skrzyżowaniu z J. Dąbrowskiego – Puławska – A. E. Odyńca –  … – P + R AL. KRAKOWSKA/ CH BLUE CITY.

138, w kierunku UTRATA: BOKSERSKA – … – A. J. Madalińskiego – Kazimierzowska – L. Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska –  … – UTRATA.

Zakończą się natomiast prace na skrzyżowaniu ulicy Puławskiej z A. E. Odyńca. Od czwartku na swoje podstawowe trasy w kierunkach WITOLIN/ SADYBA wrócą autobusy linii 141 i 172.

Fot. ZTM


na puławskiej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się