:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Na skrzyżowaniu ulic Kaczmarskiego i Woronicza dostawczy bus zderzył się z tramwajem

Dzisiaj na skrzyżowaniu ulic Kaczmarskiego i Woronicza w Warszawie dostawczy bus podczas przejazdu przez torowisko tramwajowe zderzył się z tramwajem jadącym w kierunku Wierzbna.

Trzy osoby z busa trafiły do szpitala. Na miejscu pracują policjanci ze stołecznej drogówki oraz technik kryminalistyki. Policjanci ustalili wstępnie, że samochód dostawczy, w kabinie którego były dwie kobiety i mężczyzna, jechał od strony Kaczmarskiego, kierując się w stronę TVP. Podczas przejazdu przez torowisko tramwajowe doszło do zderzenia obu pojazdów. Trzy ranne osoby podróżujące busem, po udzieleniu pierwszej pomocy, zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci ze stołecznej drogówki zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zorganizowali ruch wahadłowy. Utrudnienia w ruchu drogowym oraz szynowym trwały około godziny.

Oględziny miejsca wypadku, ślady zabezpieczone przez policyjnych techników kryminalistyki oraz zeznania świadków pozwolą mokotowskim kryminalnym ustalić przyczyny tego zdarzenia.

Policjanci przypominają o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania przez torowiska tramwajowe lub kolejowe. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragicznych w skutkach sytuacji.

Fot. Policja


na skrzyżowaniu ulic kaczmarskiego i woronicza - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się