:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Napadł na bezdomnego śpiącego na klatce schodowej i pociął mu twarz kawałkiem blachy

Napadł na bezdomnego śpiącego na klatce schodowej i pociął mu twarz kawałkiem blachy

Mokotowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o napad na bezdomnego śpiącego na klatce schodowej. 44-letni mężczyzna za pomocą kawałka metalu pociął twarz pokrzywdzonego, który chroniąc się przed mrozem usnął w jednym z bloków przy ulicy Wałbrzyskiej.

Dochodziła 23:00, kiedy policjanci pełniący służbę w pobliżu stacji metra uzyskali informację, że w jednym z pobliskich bloków ktoś napadł bezdomnego. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce. W klatce bloku funkcjonariusze zastali zakrwawionego mężczyznę, który opowiedział o tym, co go spotkało. Z jego relacji wynikało, że kiedy spał, podszedł do niego ktoś i zaczął go szarpać i uderzać, po czym przy użyciu jakiegoś ostrego narzędzia zranił go w twarz, język oraz głowę.

Pokrzywdzony z ranami ciętymi został przewieziony do szpitala, a policjanci na podstawie uzyskanego rysopisu rozpoczęli poszukiwania napastnika.

Policjanci zatrzymali Pawła K. zaledwie kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia. 44-latek na ich widok próbował pozbyć się przedmiotu za pomocą, którego zranił pokrzywdzonego odrzucając go za pobliski murek.

Okazało się, że był to kawałek blachy oderwanej prawdopodobnie ze skrzynki na listy lub skrzynki telekomunikacyjnej.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za to co zrobił kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

 


napadł na bezdomnego śpiącego na klatce schodowej i pociął mu twarz kawałkiem blachy - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się