:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Narkotyki: jeden hodował je na balkonie, drugi nosił w majtkach, obaj zostali zatrzymani…

Narkotyki: jeden hodował je na balkonie, drugi nosił w majtkach, obaj zostali zatrzymani…

Ten, co hodował na balkonie, ma 41 lat. Ten, co nosił w majtkach - 19. Obu grozi kara do trzech lat więzienia za posiadanie niedozwolonych środków odurzających, czyli mówiąc wprost - narkotyków.

Ponad 2 gramy suszu marihuany oraz doniczkę z krzewem konopi indyjskiej - to wszystko znaleźli w mieszkaniu Łukasza G. policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Rakowieckiej.

Marihuana schowana była w jednym z pokoi w plastikowym pojemniku, a doniczka z krzewem konopi stała na balkonie. Jak twierdzi mężczyzna roślinę uprawiał od 6 miesięcy na własny użytek. Ponad to na stole w kuchni leżały bibułki służące do robienia skrętów, czyli tzw. jointów.

Problemy 41-latka zaczęły się jednak wcześniej, kiedy to pokrzywdzony zgłosił policji, że został uderzony i wyrzucony z mieszkania przez kolegę po tym jak doszło między nimi do sprzeczki, kiedy razem pili alkohol. Agresorem miał być właśnie Łukasz G.

A 19-latek z majtkami pełnymi marihuany?

To był woreczek foliowy, a w nim 9 zawiniątek z suszem roślinnym o łącznej wadze ponad 10 gramów znaleźli przy Kacprze F. policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło zachowanie 19-latka stojącego wieczorem na ulicy Belgijskiej. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego powodem. W efekcie podjętej interwencji policjanci znaleźli marihuanę, mężczyzna ukrył ją w majtkach i pod koszulą, które miał na sobie.

Ot, to był taki narkotykowy dzień na Mokotowie…

Na zdjęciu: ta dorodna roślina to konopie indyjskie

Fot. Policja


narkotyki: jeden hodował je na balkonie, drugi nosił w majtkach, obaj zostali zatrzymani… - komentarze opinie

  • Anna - niezalogowany 2018-04-10 16:57:03

    Śmiech na sali na co idą nasze podatki. Ściganie kogoś co sobie lubi zapalić i ma parę gramów.

Dodajesz jako: Zaloguj się